Компанія

КОРПОРАТИВНА СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

СК «Княжа Лайф VIG», займаючи лідерські позиції на ринку страхування життя в Україні, цілеспрямовано проводить політику соціально-відповідального бізнесу. 
 

Корпоративна соціальна відповідальність для СК «Княжа Лайф VIG» - це не лише виконання своїх зобов’язань перед клієнтами, партнерами, працівниками, акціонерами та державою. У реалізації нашої соціальної відповідальності ми виходимо за рамки офіційних зобов’язань та прагнемо зробити більше, ніж потребує закон.
 

Благодійна діяльність для нас давно стала доброю традицією, а для багатьох співробітників - справжньою потребою. Ми намагаємося надавати допомогу тим, кому вона дійсно потрібна, особливу увагу приділяючи дітям.
 

З 2015 року СК «Княжа Лайф VIG» є партнером масштабного соціального проекту - громадської організації «DCP Help», діяльність якої присвячена реабілітації дітей з церебральним паралічем та наданню якісної підтримки родинам з особливими дітьми, що прагнуть стати щасливими.
 

В рамках цієї соціальної ініціативи СК «Княжа Лайф VIG» протягом 2015-2017рр. вже зроблено чимало кроків, серед яких: 
- допомога у відкритті (спільно з Васильківською Центральною райлікарнею) оновленого Центру реабілітації для дітей з органічним ураженням центральної нервової системи «Майбутнє Разом!» (2015 рік), 

- запуск інтернет-порталу ДЦП Хелп www.dcp-help.com та аккаунта в соціальній мережі Facebook www.facebook.com/DCP-Help-1553640608281054/   (2016 рік), 
- інклюзивний захід “Запроси друга на каву” (2016 рік),

- навчально-практичний семінар з нейрокінезітерапії Анатолія Смолянінова: знайомство з сучасними методами корегування розвитку дітей з органічними ураженнями головного мозку (ДЦП) (2016 рік).

- святкування Нового року (2015 та 2016 роки)

- організація дубляжу  соціального мультфільму «Мотузки», присвяченого проблемі дітей з ДЦП (2017 рік)

- підтримка в проведенні навчально-практичного спеціалізованого семінару «Інклюзивна освіта: від теорії до практики» на базі Путрівсього НВК (с. Путрівка, Васильківський район, Київська обл.) - унікального заходу для фахівців з інклюзивної освіти та реабілітації, викладачів, батьків дітей з особливими потребами та усіх зацікавлених та небайдужих щодо інклюзії (2017 рік).

Ми не збираємось зупинятися на досягнутому та запрошуємо до співробітництва волонтерів, компанії  та усіх небайдужих, хто готовий словом і ділом  допомогти у нелегкій роботі з інклюзії, сприяючи формуванню суспільства, яке толерантно ставиться до кожного свого члена, незалежно від його фізичних можливостей.

Підкорюємо Італійські Доломіти!
Нагородження партнерів
Наші співробітники - найкращі!
Йдемо на рекорд!
Ми - українська компанія!
Надійне партнерство-запорука успіху
Нагороджуємо партнерів
Дитячий табір VIG kids camp
Дитячий табір VIG kids camp
Дитячий табір VIG kids camp
Дитячий табір VIG kids camp
Дитячий табір VIG kids camp
Мотиваційний тур для партнерів