top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Cтартував конкурс «Сфотографуй свою картину миру» від Vienna Insurance Group для дітей працівників компаній Групи!

 
Vienna Insurance Group – головний акціонер СК «Княжа Лайф VIG» - оголосила про початок проведення дев’ятого конкурсу для талановитих дітей працівників усіх страхових компаній, які входять до складу Групи.

Юні фотографи з 25 країн Центральної та Східної Європи, серед яких і хлопці та дівчата з України,  виборюватимуть право поїхати в один із чотирьох літніх дитячих таборів в Австрії: у місті, сільській місцевості, у горах або біля озера. Розваги, ігри, незабутні миті, а на додачу ще й нові знайомства з дітьми, що є носіями різних культур і мов, – саме для цього та багато іншого організовується табір VIG KIDS CAMP.

Вікова категорія учасників традиційна для конкурсу – від 9 до 13 років. Проте, на відміну від попередніх восьми конкурсів, цього року для оцінювання необхідно надсилати не малюнки, як було раніше, а фотографії. Користуватися можна будь-чим: фотоапаратом, планшетом чи телефоном.

«Сучасні діти вміють робити влучні фото вже змалечку. Ми часто бачимо у дітей смартфони чи планшети, тож зробити фото вони можуть будь-де і будь-коли. Це просто і весело. Натрапив на слушний момент для фото, відчув цю неповторну мить – натиснув на кнопку, і маєш результат. Фотографуй багато, відбирай, думай, адже це твій творчий голос на підтримку миру! А мир для України має особливу цінність, і наші діти це чудово розуміють. Їм є що сказати. Тому вони завжди охоче беруть участь у цьому конкурсі», – пояснює Дмитро Грицута, Голова Правління СК «Княжа Лайф VIG» і  УСК «Княжа VIG».

Останній термін подачі авторської роботи для участі у конкурсі  «Сфотографуй свою картину миру» – 18 березня 2018 року.

 

Бажаємо усім учасникам приємного фотографування!

bottom of page