Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Cтартував конкурс «Сфотографуй свою картину миру» від Vienna Insurance Group для дітей працівників компаній Групи!

 
Vienna Insurance Group – головний акціонер СК «Княжа Лайф VIG» - оголосила про початок проведення дев’ятого конкурсу для талановитих дітей працівників усіх страхових компаній, які входять до складу Групи.

Юні фотографи з 25 країн Центральної та Східної Європи, серед яких і хлопці та дівчата з України,  виборюватимуть право поїхати в один із чотирьох літніх дитячих таборів в Австрії: у місті, сільській місцевості, у горах або біля озера. Розваги, ігри, незабутні миті, а на додачу ще й нові знайомства з дітьми, що є носіями різних культур і мов, – саме для цього та багато іншого організовується табір VIG KIDS CAMP.

Вікова категорія учасників традиційна для конкурсу – від 9 до 13 років. Проте, на відміну від попередніх восьми конкурсів, цього року для оцінювання необхідно надсилати не малюнки, як було раніше, а фотографії. Користуватися можна будь-чим: фотоапаратом, планшетом чи телефоном.

«Сучасні діти вміють робити влучні фото вже змалечку. Ми часто бачимо у дітей смартфони чи планшети, тож зробити фото вони можуть будь-де і будь-коли. Це просто і весело. Натрапив на слушний момент для фото, відчув цю неповторну мить – натиснув на кнопку, і маєш результат. Фотографуй багато, відбирай, думай, адже це твій творчий голос на підтримку миру! А мир для України має особливу цінність, і наші діти це чудово розуміють. Їм є що сказати. Тому вони завжди охоче беруть участь у цьому конкурсі», – пояснює Дмитро Грицута, Голова Правління СК «Княжа Лайф VIG» і  УСК «Княжа VIG».

Останній термін подачі авторської роботи для участі у конкурсі  «Сфотографуй свою картину миру» – 18 березня 2018 року.

 

Бажаємо усім учасникам приємного фотографування!

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua