top of page

Компанія

ПРО КОМПАНІЮ

ПрАТ СК "Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп" надає послуги зі страхування життя з 1999 року. 
Компанія має ліцензію Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України: серія АВ № 499990 від 29.12.2007 р. (переоформлено 27.09.2016 р.). 

Ліцензія: Строк дії - безстроковий.

Повна назва: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП»

Скорочена назва: ПрАТ СК «КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП»

 

У нашій роботі ми спираємося на надійне плече Vienna Insurance Group, нашого акціонера, лідера страхового ринку Центральної і Східної Європи. Цей визнаний професіонал, знаний в усій Європі, слугує гарантом надійної та відкритої діяльності ПрАТ СК «КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП».

Керуючись 194-річним досвідом нашого головного акціонера, ми забезпечуємо високу якість послуг зі страхування життя та накопичення, реалізовуємо сподівання клієнтів, співробітників та акціонерів компанії шляхом етичного ведення бізнесу та стабільного розвитку. 

Стратегія розвитку ПрАТ СК «КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП» побудована на основі європейських стандартів, високоякісному індивідуальному обслуговуванні клієнтів та виключно класичних принципах ведення бізнесу.

У нашій діяльності ми керуємося кодексом професійної етики: 
1. Якісне та професійне обслуговування клієнтів, індивідуальний підхід; 
2. Розвиток та імплементація оптимальних програм для клієнтів; 
3. Активна участь у розвитку страхування в Україні.

ПрАТ СК «КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП» - № 1 в рейтингу надійності серед українських компаній зі страхування життя. За підсумками незалежного оцінювання найбільшого українського Рейтингового агентства «Експерт-Рейтинг» (від 19.04.2010 р.), за результатами 2009 року СК «КНЯЖА Life VIG» отримала найвищу оцінку фінансової надійності «А+» та стала № 1 серед компаній зі страхування життя України з найвищим підсумковим інтегральним показником. У 2012 році компанія стала Лідером Національної премії Insurance TOP та здобула перемогу в номінації «Вибір страхових посередників». 

ПрАТ СК «КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП» щорічно підтверджує рейтинг фінансової стійкості на рівні  uaAA +, що вперше був присвоєний Рейтинговим агентством «Standard Rating» 14 лютого 2012 року.

лицензия страховой компании

Акціонери ПрАТ СК «КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП»

bottom of page