top of page

Компанія

ПЕРЕСТРАХУВАННЯ

VIG RE – НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР СК «КНЯЖА ЛАЙФ VIG» З ПЕРЕСТРАХУВАННЯ

 

Переваги для клієнтів СК «Княжа Лайф VIG»:

  1. додаткові гарантії фінансової стійкості

  2. виняткові умови захисту та збереження капіталу

  3. оперативний контроль бізнес-процесів із перестрахування

  4. фінансова міць VIG

  5. ексклюзивні тарифи

ПрАТ СК «Княжа Лайф VIG»  приділяє першочергову увагу питанню гарантій для клієнтів, стабільності та надійності своєї діяльності, а отже, якості та ефективності перестрахового захисту.

Основу перестрахової політики СК «Княжа Лайф VIG» забезпечують першокласні стандарти Vienna Insurance Group, що передбачають здійснення перестрахування за критеріями найвищого рівня безпеки перестраховиків та всебічного захисту портфелю Компанії.

Основним перестраховиком СК «Княжа Лайф VIG» є одна з найбільш рейтингових європейських перестрахових компаній - VIG RE zajišťovna, a.s. (Чехія).

З моменту свого заснування у 2008 році, VIG Re успішно підтверджує провідні позиції експерта у сфері управління капіталом та ризикових трансферів. Клієнти VIG Re цінують тісні зв'язки компанії з місцевими ринками, чіткий та прозорий процес прийняття рішень і незаперечну фінансову міць цього перестраховика. Найвищий рейтинг компанії A+, підтверджений рейтинговим агентство Standard & Poor’s, залишається незмінним з 2008 року.

В 2017 році компанія продемонструвала відмінні результати, продовжуючи працювати за бізнес-моделлю з акцентом на сталості розвитку. Розмір консолідованої страхової премії за 2017 рік склав 459 мільйонів євро, а прибуток до оподаткування  - 23,4 мільйонів євро. Загальна кількість клієнтів VIG Re складає понад 300 компаній, серед яких є як компанії, що входять до Vienna Insurance Group, так і поза межами Групи.

ПрАТ СК «Княжа Лайф VIG» та VIG Re – це успішний тандем, завдяки роботі якого клієнти нашої компанії гарантовано мають та відчувають впевненість в своєму фінансовому майбутньому!

лицензия страховой компании
bottom of page