top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Нова програма «Надійна опіка» від СК «Княжа Лайф VIG» - найкращий дарунок до Дня захисту дітей!
 

У перший літній день в світі відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. СК «Княжа Лайф VIG» від щирого серця вітає усіх з цим теплим святом, адже діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє!

В цей день зичимо усім діточкам міцного здоров’я, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!

Суспільство зобов’язане відповідати за майбутнє всіх дітей. Навіть тих, що потребують особливої уваги. Будучи соціально відповідальною компанією, ми вирішили приурочити до святкової дати нову незвичайну ініціативу. Сьогодні ми презентуємо нову програму страхування життя «Надійна опіка» - інноваційний продукт, який забезпечить надійний фінансовий захист дітей з інвалідністю.

Не секрет, що  світовою  тенденцією є збільшення кількості захворювань і травм нервової системи, які займають найбільшу питому вагу у структурі інвалідності дітей віком до 16 років. Діти з інвалідністю постійно потребують дорогої спеціалізованої допомоги досвідчених фахівців: лікарів, педагогів, психологів, спеціалістів з реабілітації тощо. Тож головне питання, що, як правило, турбує батьків дітей з особливим потребами, наступне: «Що буде з моєю дитиною, якщо зі мною щось трапиться?».

«Надійна опіка» гарантовано та ефективно вирішує цю проблему!

Вона дозволяє убезпечити як життя та здоров`я годувальника дитини з інвалідністю, так і забезпечити фінансовий захист дитини на випадок втрати годувальника.  

«Надійна опіка» також допомагає створити капітал для дитини з інвалідністю (оплата медичних послуг, реабілітації, програм розвитку тощо), та служить суттєвим доповненням до державного та соціального пенсійного забезпечення.

Руслан Васютін, Голова Правління «Княжа Лайф VIG»: “Ця унікальна програма народилась у тісній співпраці із громадською організацією “ДЦП Хелп” і ми мали унікальний практичний зворотній зв’язок на всіх етапах розробки. Впевнений, що “Надійна опіка” швидко займе достойне місце в непростому, але важливому сегменті ринку!”

СК «Княжа Лайф VIG» нагадує: подбайте про надійне майбутнє Вашої дитини вже зараз. І тоді воно насправді буде безхмарним та фінансово забезпеченим!

 

Запрошуємо до співробітництва партнерів, меценатів, благодійників – усіх, кого турбує доля дітей з інвалідністю. В наших силах змінити все на краще!

bottom of page