top of page

Святкуємо 20-річчя усіпшної роботи СК «Княжа Лайф VIG» в Україні!

 

Шановні клієнти, партнери, колеги та друзі!

30 червня ми відзначили 20-річчя успішної діяльності нашої компанії на страховому ринку України!
За ці два десятиліття СК «Княжа Лайф VIG» здобула позицію одного із беззаперечних лідерів національного ринку страхування життя.

Нам вдалося побудувати сильну команду професіоналів та міцні стосунки з компаніями-партнерами. «Завдяки злагодженій та ефективній праці ми заслужили довіру багатьох українських клієнтів, які обрали нашу компанію і уклали з нами понад 83 тисячі договорів зі страхування життя за ці роки.

Ми відповідально ставимося до наших зобов’язань перед клієнтами і своєчасно здійснюємо виплати
у разі настання страхових подій. Так, за 20 років роботи на ринку ми здійснили понад 1050 виплат на загальну суму 37,8 мільйонів гривень. З них – 23,6 мільйона гривень наші клієнти отримали по завершенню дії їх договорів накопичувального страхування життя».

Команда СК «Княжа Лайф VIG» продовжує працювати над удосконаленням продуктів та послуг, над створенням нових ефективних способів взаємодії з нашими клієнтами та партнерами.
Я впевнений, що наші унікальні знання і багаторічний досвід стануть надійною основою для інноваційних рішень та майбутніх досягнень.

День народження – це прекрасний привід подякувати клієнтам, партнерам, колегам та друзям за довіру і вибір! Тож я щиро дякую вам від імені усієї нашої команди і сподіваюся на продовження успішної співпраці!

 

З повагою,
Дмитро Олексійович Грицута,
Голова Правління ПрАТ СК «Княжа Лайф VIG»

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Kniazha_FB_20Years_event.jpg
bottom of page