top of page

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Новий фотоконкурс «Барви літа» від СК «Княжа Лайф VIG»!

Дорогі  друзі!
 
Гадаєте, що літо скінчилося? А ось і ні! Ми пропонуємо Вам знову поринути у яскраві барви, пригадати найцікавіші моменти літнього відпочинку та поділитись з нами!

 

Для цього з 1 вересня по 30 листопада 2018 року  оберіть найкраще фото свого літнього відпочинку, опублікуйте його на сайті конкурсу: http://promo.kniazha.life або надішліть його нам на адресу info@kniazha-life.com.ua для розміщення та отримайте можливість виграти один з чудових призів! 
 

У фотоконкурсі мають право брати участь клієнти, а також  діти, онуки та племінники у віці до 16 років клієнтів з договорами страхування ПрАТ СК "Княжа Лайф VIG", за якими діє страхове покриття.

 

Автори ТРЬОХ найкращих фото будуть нагороджені цінними призами:
► 1 приз — вікенд на 2-х у Карпатах;
► 2 приз — сертифікат у SPA;
► 3 приз — сертифікат в аквапарк. 

 

Крім цього, будуть визначені переможці 5-ти заохочувальних призів, які отримають ФІРМОВІ БЕЙСБОЛКИ! Кожному переможцю буде вручено ДИПЛОМ ПЕРЕМОЖЦЯ!
 
ГОЛОСУВАННЯ НА СТОРІНЦІ КОНКУРСУ http://promo.kniazha.life ВІДКРИТО ДО 30 ЛИСТОПАДА 2018 РОКУ!
 
Умови голосування: Голосувати за вподобане конкурсне фото можуть як учасники конкурсу, так і відвідувачі сторінки. Свій голос можна віддати тільки за одне фото. У разі "накручування" голосів фото з групи буде видалятися.

Переможці фотоконкурсу будуть обрані за підсумками наради експертного журі, а переможець, що набере найбільшу кількість, вподобань, отримає Приз глядацьких симпатій.

1 копия.jpg
bottom of page