top of page

За підсумками першого півріччя 2021 року СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп» здійснила виплати на суму 13 млн 875 тис. 257 грн.

За звітний період компанією було здійснено 116 виплат за страховим ризиком «Дожиття» за накопичувальними програмами страхування на загальну суму 7 млн 455 тис. 352 грн. Значна частка виплат за вищезгаданим ризиком свідчить саме про довіру клієнтів, адже договори страхування життя є довготерміновими і виплати за ними вказують на багаторічну та стабільну роботу компанії на ринку.

 

Програми СК «Княжа Лайф VIG» — не лише ефективний інструмент накопичення коштів, вони допомагають захистити фінансове становище клієнта та його сім’ї у разі настання непередбачуваних подій. За ризиком «Летальний випадок» компанія здійснила 19 виплат на суму 1 млн 94 тис. 750 грн у першому півріччі 2021 року. 

 

Крім цього, за іншими страховими ризиками (травматизм, критичні захворювання, госпіталізація та ін.) здійснено виплат на суму 337 тис. 135 грн.

 

Страхові виплати — один з показників ефективної роботи страхових компаній. Це гарантія надійності, професійності та, що найголовніше, довіри.

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

bottom of page