top of page

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Vienna Insurance Group сприяє усталенню миру через соціальні ініціативи

Vienna Insurance Group підтримала благодійну акцію для малозабезпечених дітей та молоді «Флот Миру Mirno More - 2018».

Vienna Insurance Group (VIG), займаючи лідерські позиції на ринку страхування Центральної та Східної Європи, цілеспрямовано проводить політику соціально відповідального бізнесу.
 

Корпоративна соціальна відповідальність для нашого головного акціонера VIG - це не лише виконання своїх зобов’язань перед клієнтами, партнерами, працівниками, акціонерами та державою. VIG разом з партнерами розвиває три проекти, спрямовані на підтримку миру в світі, дітей та молоді: Флот Миру «Mirno More», VIG Kids Camp та Фотопремія Альфреда Фріда. 
 

Флот Миру «Mirno More», найбільший у світі вітрильницький проект для соціально та фінансово незахищених дітей та підлітків, відбувся у районі Спліт в Хорватії з 15 по 22 вересня. VIG знову виступила спонсором одного з кораблів флоту. Флот Миру  вирушає в море кожного року з 1994 року, торуючи шлях повз острови далматинського узбережжя.
«Mirno More» означає «мирне море» та є також привітанням і символом добрих намірів, що використовується хорватськими моряками.

 

Тижнева подорож, впродовж якої діти залучаються до управління вітрильником, має на меті надати їм можливість уникнути упереджень та встановити нові дружні стосунки, що долають етнічні та соціальні кордони.
 

«Соціальна відповідальність – важлива складова філософії компанії. Ми прагнемо підтримувати різноманітні проекти, особливо в 25 країнах, в яких ми працюємо. Підтримка малозабезпечених дітей була однією з провідних пріоритетів нашої Групи протягом багатьох років», - зазначила генеральний директор VIG Елізабет Штадлер. «І Флот Миру «Mirno More» - це проект, який дозволяє нам зробити це чудово».
 

З повним текстом прес-релізу можна ознайомитися за наступним посиланням: 
https://www.vig.com/fileadmin/web/Public_Relations/News/Presseaussendungen/2018/28_Mirno_More_Sponsoring_en.pdf

 

28_Pressefoto_Mirno_More__c__Verein_Mirn
bottom of page