top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Голова Наглядової Ради Vienna Insurance Group отримав почесну словацьку премію

 
Гюнтер Гейер, Голова Наглядової Ради Vienna Insurance Group, яка є головним акціонером СК «Княжа Лайф VIG», отримав визнання Словаччини!        

Пітер Мішик, посол Словаччини, 24 жовтня нагородив доктора Гюнтера Гейера, Голову Правління Wiener Städtische Versicherungsverein, Почесною Золотою Відзнакою Міністра Закордонних та Європейських Справ Словаччини.

Гюнтер Гейер є піонером страхової галузі у Центральній та Східній Європі. Він започаткував страхову компанію Kooperativa у Братиславі у 1991 році, що стала першою іноземною приватною страховою компанією в пострадянських країнах. Окрім розвитку страхового ринку, Гюнтер Гейер приймав активну участь у  соціальних проектах, будівництві мостів, мистецьких та культурних заходах країн ЦСЄ, зокрема Словацької Республіки.

«Мені надзвичайно приємно вручити Гюнтеру Гейєру Почесну Золоту Відзнаку Міністра Закордонних та Європейських Справ Словаччини. Протягом багатьох років він робив важливий внесок у розвиток відносин між Словаччиною та Австрією. На додачу до його успішної бізнесової діяльності, він також був залучений у сферу мистецтва та культури та сприяв покращенню сприйняття Словаччини в Австрії», - пояснив Пітер Мішик, Посол Словацької Республіки.

Пан Гейєр удостоївся честі отримати нагороду: «Художні та культурні твори створюють відчуття ідентичності: для тих, хто хоче зрозуміти і дізнатися більше про країну та її людей, роботи митців – художників, музикантів або архітекторів -  розкривають  аспекти, які в іншому випадку залишаться прихованими для зору. Транскордонна орієнтація щодо просування культури та мистецтва протягом багатьох років була невід'ємною частиною філософії нашої Групи. Я вважаю, що ця висока відзнака є визнанням роботи співробітників компаній Wiener Städtische Versicherungsverein  та Kooperativa, і я дуже радий прийняти нагороду від імені всіх».

Wiener Städtische Versicherungsverein реалізувала багато художніх проектів разом з Словацьким інститутом та посольством Словаччини. До них належать, наприклад, реалізація художнього оформлення словацькою художницею Доротою Садовською будівлі Ringturm у 2013 р., святковий концерт у Соборі Св. Стефана, виставка серії «Архітектура в Ringturm» тощо.

Wiener Städtische Versicherungsverein є головним акціонером Vienna Insurance Group, до якої належать три словацькі компанії Групи - Poisťovňa Slovenskej sporiteľne, a.s. Vienna Insurance Group, Komunálna poisťovňa, a.s., Vienna Insurance Group і Kooperativa poisťovňa, a.s., Vienna Insurance Group, що робить її лідером на словацькому страховому ринку.

Як головний акціонер VIG, Wiener Städtische Versicherungsverein допомагає Групі у всіх культурних та соціальних починаннях.

З повним текстом прес-релізу можна ознайомитися за наступним посиланням: 

http://www.wst-versicherungsverein.at/wp-content/uploads/2017/10/PA_Golden-Plaque-Award_en.pdf

____________________________________________________________________________________

*Vienna Insurance Group (VIG) - провідна страхова група Австрії, а також Центральної та Східної Європи, яка успішно працює на українському страховому ринку з 2004 року. 50 компаній у 25 країнах світу, що зараз входять до складу VIG, створюють Групу з давньою історією, міцними брендами і тісними відносинами з клієнтами. Успіх VIG базується на більш ніж 190-річному досвіді в страховому бізнесі. Нараховуючи близько 25 000 співробітників, Vienna Insurance Group є безумовним лідером на ключових ринках та однією з найкращих компаній за провідним індексом ATX на Віденській фондовій біржі.  В Україні Vienna Insurance Group представлена 4 страховими компаніями: «Княжа Лайф VIG», «Княжа VIG», «Українська страхова група», «Глобус».

bottom of page