top of page

Дитячий конкурс «Лист до Діда Мороза»

Дорогі  друзі!

Новий Рік – чудове свято, коли збуваються усі, навіть найзаповітніші мрії. Неодмінним символом Нового Року та Різдва є справжній промінчик дитячої радості, що допомагає переживати всі негаразди, дарує найкращі подарунки, здійснює найсміливіші бажання – Дід Мороз. Всі дітлахи пишуть листи до Діда Мороза, в яких відкривають свої мрії і секрети.

 

СК «Княжа Лайф VIG» пропонує усім дітям, онукам та племінникам у віці до 12 років наших клієнтів  долучитися до новорічної акції! Для цього з 1 грудня 2018 по 15 січня 2019 року кожному Учаснику Акції  необхідно підготувати та надіcлати на електронну адресу info@kniazha-life.com.ua лист до Діда Мороза! В цьому листі розкажіть про себе та ті добрі й хороші вчинки, які ви встигли зробити протягом року, що минає. Пам’ятайте, що Дідусь Мороз любить чесних і вихованих діточок! 

 

Автори ДЕСЯТИ найкращих листів будуть нагороджені цінними призами – м’якими ведмедиками

від СК «Княжа Лайф VIG»!

 

Умови конкурсу: 

 

У конкурсі мають право брати участь клієнти, а також діти, онуки та племінники у віці до 12 років клієнтів з договорами страхування ПрАТ СК "Княжа Лайф VIG", за якими діє страхове покриття. 

Переможці конкурсу будуть обрані за підсумками наради експертного журі СК «Княжа Лайф VIG».

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

2 копия.jpg
bottom of page