top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Підсумки роботи Vienna Insurance Group у І кварталі 2017 року

Ми раді повідомити, що за підсумками роботи в першому кварталі 2017 р. головний акціонер СК «Княжа Лайф VIG» - Vienna Insurance Group* (Австрія) - зафіксував зростання за всіма ключовими показниками! 
Загальна сума отриманих VIG премій склала 2,72 млрд. євро, що відповідає збільшенню на 0,5% в порівнянні з першим кварталом 2016 року. 
За перші три місяці роботи в 2017 році прибуток VIG (до оподаткування) склав 110 млн. євро (+22,4% порівняно з аналогічним періодом 2016 року), співвідношення  витрат до зароблених страхових премій (combined ratio) дорівнювало 96,9% (-0,9% порівняно з аналогічним періодом 2016 року), а  співвідношення прийнятного власного капіталу до необхідного власного капіталу (solvency ratio), згідно директиви ЄС  Solvency II, сягнуло позначки у 206%.
Зростання бізнесу на всіх ключових ринках, зокрема, в Чехії, Угорщині, Хорватії, Сербії та Україні за підсумками першого кварталу 2017 року підтверджує успішність та правильність обраної довгострокової стратегії VIG. З повним текстом Прес-релізу Ви можете ознайомитися за наступним посиланням.

_______________________________________________________________

* Vienna Insurance Group (VIG) - провідна страхова група Австрії, а також Центральної та Східної Європи, яка успішно працює на українському страховому ринку з 2004 року. 50 компаній у 25 країнах світу, що зараз входять до складу VIG,  створюють Групу з давньою історією, міцними брендами і тісними відносинами з клієнтами. Успіх VIG базується на більш ніж 190-річному досвіді в страховому бізнесі. Нараховуючи понад 24 000 співробітників, Vienna Insurance Group є безумовним лідером на ключових ринках та однією з найкращих компаній за провідним індексом ATX на Віденській фондовій біржі.
 

bottom of page