top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Vienna Insurance Group розширює присутність у Боснії і Герцеговині

 
Vienna Insurance Group* (VIG) – головний акціонер СК «Княжа Лайф VIG», погодилася повністю придбати дочірню компанію Merkur Osiguranje d.d. (Merkur). Угода щодо придбання боснійської дочірньої компанії Merkur International Holding AG була підписана 30 жовтня 2017 року. Транзакція має бути схвалена місцевими органами влади.        

Компанія Merkur з головним офісом у Сараєво була створена у 2003 році. Її  продуктовий портфель охоплює переважно страхування життя, що реалізується через фінансових посередників, таких як банки та страхові брокери. У 2016 році компанія зібрала близько 14 мільйонів євро страхових премій. В цілому, вона має 4,4% ринку страхування у Боснії і Герцеговині*, в той час, як її частка на ринку страхування життя дорівнює близько 21%.

«Придбання Merkur допоможе нам досягти нашої мети, яка передбачає розширення продуктового портфеля та включення у нього сегменту страхування життя. Наша дочірня боснійська компанія Групи поки що зосереджена, головним чином, на ризиковому страхуванні. Завдяки цій угоді ми зможемо отримати цінний управлінський досвід та значно посилити присутність на ринку. Це також дозволить подвоїти частку ринку та покращити наш регіональний профіль, оскільки придбання забезпечить нам присутність у Федерації Боснії і Герцеговини», - пояснив Пітер Хьофінгер, член Правління VIG, відповідальний за Боснію і Герцеговину.

Завдяки дочірній компанії Wiener Osiguranje, що базується в Баня-Луці, VIG з 2011 року присутня у Республіці Сербській, сербському районі Боснії і Герцеговини.

У 2016 році компанія Wiener Osiguranje зібрала близько 16 мільйонів євро страхових премій і має  частку ринку близько 5%. Наразі VIG входить до трійки лідерів ринку страхування у Боснії і Герцеговині.

З повним текстом прес-релізу можна ознайомитися за наступним посиланням:

http://www.vig.com/fileadmin/web/Public_Relations/News/Presseaussendungen/2017/20_VIG_in_Bosnien-Herzegowina_en.pdf

____________________________________________________________________________________

 

*Vienna Insurance Group (VIG) - провідна страхова група Австрії, а також Центральної та Східної Європи, яка успішно працює на українському страховому ринку з 2004 року. 50 компаній у 25 країнах світу, що зараз входять до складу VIG, створюють Групу з давньою історією, міцними брендами і тісними відносинами з клієнтами. Успіх VIG базується на більш ніж 190-річному досвіді в страховому бізнесі. Нараховуючи близько 25 000 співробітників, Vienna Insurance Group є безумовним лідером на ключових ринках та однією з найкращих компаній за провідним індексом ATX на Віденській фондовій біржі.  В Україні Vienna Insurance Group представлена 4 страховими компаніями: «Княжа Лайф VIG», «Княжа VIG», «Українська страхова група», «Глобус».

** Боснія-Герцеговина складається з двох автономних утворень: Федерації Боснії і Герцеговини та Республіки Сербської.

bottom of page