top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

До успіху - разом!

 
Саме так можна охарактеризувати лейтмотив зустрічі Правління СК «Княжа Лайф VIG» з ключовими партнерами, яка відбулася 26 жовтня у гостинному конференц-залі БЦ «Іллінський».        

На зустрічі були присутні Голова Правління СК «Княжа Лайф VIG» Дмитро Грицута, Перший Заступник Голови Правління Ірина Бордюг та радник Правління VIG Жиємовіт Хіршфельд.
Зустріч була присвячена знайомству ключових партнерів з новопризначеним Головою Правління СК «Княжа Лайф VIG» Дмитром Грицутою, розгляду результатів діяльності у 2017 та подальшої стратегії розвитку компанії, а саме: позиції акціонерів і Наглядової ради щодо розвитку партнерства, плани, цілі,  завдання Правління на наступний рік та шляхи їх реалізації. 
Голова Правління СК «Княжа Лайф VIG» Дмитро Грицута, виступаючи перед присутніми, наголосив на необхідності подальшого розвитку та поглиблення партнерства, що має сприяти досягненню поставлених корпоративних цілей та охопленню нових сегментів споживачів страхових продуктів.
Перший Заступник Голови Правління СК «Княжа Лайф VIG» Ірина Бордюг представила партнерам результати діяльності компанії за 9 місяців 2017 року, відмітивши одні з найкращих на ринку показники надійності та платоспроможності, що повною мірою відповідає очікуванням клієнтів та партнерів та забезпечується належністю компанії до найпотужнішої страхової групи у Центральній та Східній Європі -  Vienna Insurance Group.
Як зазначив радник Правління VIG, пан Жиємовіт Хіршфельд, зміни у складі Правління СК «Княжа Лайф VIG» зумовлені необхідністю посилення ринкової позиції компаній Групи шляхом використання ефекту синергії та є черговим кроком на шляху поєднання спільних зусиль та використання сильних сторін брендів Княжа та Княжа Лайф з метою збільшення ринкової частки компаній групи в Україні. 
В ході зустрічі партнери також обговорили стратегію подальшого розвитку СК «Княжа Лайф VIG», можливості та виклики, що постали перед компанією, окреслили перелік конкретних дій, що мають забезпечити ринковий  успіх та стійкі конкурентні переваги СК «Княжа Лайф VIG» на ринку страхування життя України. 

bottom of page