Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «КНЯЖА LIFE VIG» приймає активну участь у розбудові українського ринку страхування життя.

 

Минулого місяця наші керівники долучилися до активних дій «Платформи Лайф-страхування», яка є єдиним об’єднанням ключових гравців ринку life-страхування України, і разом із колегами презентували «Стратегію розвитку ринку страхування життя України 2020-2040» ключовим стейкхолдерам: НБУ, Нацкомфінпослуг та Міністерству фінансів.

Ще однією знаковою подією першої половини зими для нашого ринку стало експертне обговорення на тему «Як покращити ставлення споживачів до страхових компаній», ініційоване «Платформою Лайф-страхування та USAID. Його мета – створити механізм альтернативного вирішення спорів на страховому ринку та підвищити фінансову грамотність населення.

«Платформа Лайф-страхування» є єдиним галузевим об’єднанням ключових гравців ринку life-страхування України на базі Української Федерації Убезпечення. Окрім СК «КНЯЖА LIFE VIG» до її складу увійшли ще 9 компаній, що працюють на українському ринку страхування життя та утримують сумарно до 95% ринку у валових страхових преміях та резервах. Об’єднання розпочало свою роботу у березні 2017 року. Його очолила Ніна Леонідівна Гузей, визнаний експерт українського ринку страхування життя, на запрошення представників галузі.

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua