top of page

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «КНЯЖА LIFE VIG» приймає активну участь у розбудові українського ринку страхування життя.

 

Минулого місяця наші керівники долучилися до активних дій «Платформи Лайф-страхування», яка є єдиним об’єднанням ключових гравців ринку life-страхування України, і разом із колегами презентували «Стратегію розвитку ринку страхування життя України 2020-2040» ключовим стейкхолдерам: НБУ, Нацкомфінпослуг та Міністерству фінансів.

Ще однією знаковою подією першої половини зими для нашого ринку стало експертне обговорення на тему «Як покращити ставлення споживачів до страхових компаній», ініційоване «Платформою Лайф-страхування та USAID. Його мета – створити механізм альтернативного вирішення спорів на страховому ринку та підвищити фінансову грамотність населення.

«Платформа Лайф-страхування» є єдиним галузевим об’єднанням ключових гравців ринку life-страхування України на базі Української Федерації Убезпечення. Окрім СК «КНЯЖА LIFE VIG» до її складу увійшли ще 9 компаній, що працюють на українському ринку страхування життя та утримують сумарно до 95% ринку у валових страхових преміях та резервах. Об’єднання розпочало свою роботу у березні 2017 року. Його очолила Ніна Леонідівна Гузей, визнаний експерт українського ринку страхування життя, на запрошення представників галузі.

bottom of page