top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «Княжа Лайф VIG» підбила підсумки роботи у 2016 році

СК «Княжа Лайф VIG», дотримуючись обраної стратегії сталого розвитку, надійності та прибутковості, завдяки наполегливій та ефективній роботі знову підтверджує статус одного з лідерів ринку страхування життя. Результати 2016 року, презентовані акціонерам, партнерам та клієнтам, свідчать про збереження тенденції стійкого зростання страхових премій, обсягу виплат та забезпечення фінансової стійкості діяльності, які підтримуються вже понад півтора десятка років.
У 2016 році СК «Княжа Лайф VIG» зібрала 85,799 млн. грн. страхових премій, забезпечивши приріст 16% у порівнянні з минулим роком. До рекордного значення у  2016 році зросли страхові виплати за різними страховими випадками, в т. ч. дожиттю, сягнувши значення 6,418 млн. грн. (+141% порівняно з 2015 роком). Причому страхова виплата у розмірі 2,057 млн. грн., яка була здійснена у 3-му кварталі 2016 року, стала максимальною для компанії за всю її історію. Дана страхова виплата була здійснена одночасно за трьома ризиками «Летальний випадок» в результаті транспортної пригоди після оплати лише одного річного платежу внаслідок аварії легкомоторного літака.

«Компанія завжди сумлінно дотримується виконання усіх взятих на себе зобов’язань, гарантуючи найвищі стандарти обслуговування, фінансової дисципліни та соціальної відповідальності. Наші клієнти – це наші партнери та друзі, які допомагають нам досягати поставлених цілей, до думки яких ми завжди дослухаємось», - зазначив Голова Правління СК «Княжа Лайф VIG» Руслан Васютін.

Станом на 31.12.2016 року статутний фонд СК «Княжа Лайф VIG» становить 33,551 млн. грн, активи зросли до 327,235 млн. грн, а страхові резерви – до 270,760 млн. грн. (приріст 16% та 21% відповідно). Зазначимо, що страхові резерви сформовано відповідно до міжнародних актуарних методик, які використовує засновник СК «Княжа Лайф VIG» - Vienna Insurance Group (Австрія), причому вони покриваються високоліквідними активами (короткострокові банківські вклади) і поточними рахунками, відкритими в надійних банківських установах з високим рівнем платоспроможності. 
«Прибуткова діяльність, фінансова прозорість та дотримання усіх нормативних та регламентуючих документів – це ті передумови, що забезпечують вже традиційно високий рейтинг СК «Княжа Лайф VIG»  на рівні uaАА+ та належне місце компанії на ринку страхування життя в Україні у 2016 році», - відмітила Перший заступник Голови Правління СК «Княжа Лайф VIG» Ірина Бордюг
Отже, гарні результати 2016 року знову підтверджують стабільний розвиток СК «Княжа Лайф VIG», її фінансову надійність та здатність ефективно працювати в кризових умовах. А високий професіоналізм команди та ефективна організація бізнес-процесів, що підкріплюється досвідом провідного європейського страховика -   Vienna Insurance Group - дозволяють впевнено дивитися у майбутнє!

bottom of page