top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «Княжа Лайф VIG» провела тренінг для фінансових консультантів ТОВ «Інвестиційний Фінансовий Брокер» у Чернігові

Для того, щоб ефективно працювати, сучасний фінансовий консультант має  добре розумітися на розмаїтті страхових продуктів, володіти інструментарієм, який дозволяє  здійснювати надійне накопичення коштів, довгострокове фінансове планування бюджету. Адже не секрет, що споживачі при виборі прийнятних для себе програм страхування життя стають все більш вимогливими як щодо інформації стосовно компанії, забезпечення відповідних гарантій та довгострокової надійності, так і конкретних переваг тієї чи іншої програми.
Тому 29 березня 2017 року в м. Чернігів СК «Княжа Лайф VIG» провела тренінг для фінансових консультантів компанії-партнера ТОВ «Інвестиційний Фінансовий Брокер», що працюють у Чернігівському регіоні. Презентація актуальних програм страхування життя, навчання, аналіз переваг та можливостей, що надають сучасні страхові продукти, викликали жвавий інтерес в учасників, спряючи активній дискусії та обміну досвідом.
Ведучим тренінгу виступив  директор департаменту продажів СК «Княжа Лайф VIG» Олександр Гриньков. В процесі тренінгу були детально розглянуті популярні програми накопичувального страхування життя, а саме: «Здорове майбутнє» та «Віденський стандарт». Консультанти також отримали необхідні навички роботи з фінансовим калькулятором, попрактикувались у підборі декількох різних варіантів розрахунків для клієнтів, пройшли тренування із заповнення заяв на страхування життя. Окремо ведучий зупинився на ключових помилках, які допускають консультанти при заповненні та розрахунках; здійснив порівняння найпопулярніших програм страхування життя,  визначивши їх конкретні відмінності та переваги для клієнта.
Усі учасники тренінгу вдячні за чудову можливість отримати нові знання, оскільки переконані, що це якнайкраще мотивує на подальше професійне зростання та успішний бізнес. І з цим неможливо не погодитися.

bottom of page