top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Vienna Insurance Group зміцнює позиції на європейському ринку страхування життя!

Ми раді повідомити, що головний акціонер СК «Княжа Лайф VIG» - Vienna Insurance Group (Австрія), який є провідним страховиком Центральної та Східної Європи, в рамках стратегії активного розвитку на європейському страховому ринку, успішно закрив угоду щодо придбання страхової компанії АХА в Румунії, підсилюючи,  таким чином, лідерські позиції VIG на  румунському ринку страхування.
Зазначимо, що у серпні 2016 року, Vienna Insurance Group оголосила про підписання угоди щодо придбання акцій румунської компанії зі страхування життя AXA Life Insurance S.A. (AXA Life). Покупцями виступили  дві компанії групи VIG у Румунії: BCR Life та Omniasig. Після отримання ухвали з боку місцевих органів влади Румунії, угода була успішно закрита 28 квітня 2017 року.
Vienna Insurance Group є лідером страхового ринку Румунії протягом останніх десяти років. Це придбання підкреслює прихильність VIG обраній стратегії потужної присутності на румунському страховому ринку. 
Як відзначила Елізабет Штадлер, СЕО Vienna Insurance Group, перспективи розвитку румунської економіки є багатообіцяючими. «Завдяки швидкому зростанню приватного споживання, ВВП зріс на 4,8 відсотка у 2016 році і експерти також очікують його зростання більш, ніж на 4 відсотки цього року. Цей розвиток також позитивно впливає на румунський ринок страхування, який зріс приблизно на 9 відсотків у 2016 році». Зауважимо, що AXA Life зібрано понад 3,8 млн євро брутто страхових премій у 2016 фінансовому році, в першу чергу, від традиційного страхування життя

bottom of page