top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Директор Української федерації убезпечення Галина Третякова – почесний гість СК «Княжа Лайф VIG»!

30 червня до нас завітала генеральний директор Української федерації убезпечення Галина Третякова.

СК ««Княжа Лайф VIG» - учасник інформаційного обміну Української федерації убезпечення (УФУ). Такий формат співпраці дозволяє нам приймати активну участь у розбудові прозорого ринку страхування життя в Україні, що сприяє підвищенню якості страхових послуг та формуванню цивілізованого соціально відповідального страхового бізнесу.
І нам надзвичайно приємно, що 30 червня, в день нашого 18-річчя, генеральний  директор УФУ Галина Третьякова однією з перших особисто привітала колектив СК «Княжа Лайф VIG» з річницею компанії!
Як зазначила Галина Третьякова, виступаючи з вітальним словом перед колективом Компанії, 18 років – вік надзвичайно цікавий. Саме в цьому віці як у людини, так і у компанії зазвичай вже достатньо досвіду, аби вступити у доросле життя. Стосовно компанії це означає, насамперед, дієвий вплив через впровадження відповідних ініціатив на формування ефективних механізмів недержавного соціального убезпечення. Основою цього процесу мають стати програми соціального захисту, що максимально враховуватимуть як  інтереси найманих працівників, так і роботодавців. Ця модель, що на практиці довела свою ефективність в багатьох західних країнах, з урахуванням останніх змін у державному пенсійному забезпеченні, має бути якомога швидше широко впроваджена і в Україні. І саме це може стати одним з визначних векторів подальшого розвитку СК «Княжа Лайф VIG». Адже лише через соціальний діалог, побудований за принципами відкритості, об’єктивності та відповідальності, можливе формування ефективної системи  убезпечення. І СК «Княжа Лайф VIG» має належати одна з головних ролей в цьому процесі.

bottom of page