top of page

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Зміни у Правлінні Vienna Insurance Group 

1 липня 2018р. у складі Правління VIG відбулися раніше анонсовані зміни: Пітер Тіррінг знову приєднався до команди менеджменту VIG, в той час, як  Ліан Хірнер обійняла посаду головного фінансового директора Групи.

Пітер Тіррінг залишив свою посаду Генерального Директора компанії Donau Versicherung, що входить до складу VIG Group, для переходу у VIG Holding. Страховий експерт розпочав свою кар'єру 34 роки тому в сфері перестрахування. Починаючи з липня 2018 року, він буде відповідати за дотримання правових норм та активний перестрахувальний бізнес у VIG. Зокрема, це діяльність групи компаній VIG Re, розташованої у Празі (Чехія), та її плани подальшого розвитку в Західній Європі. Пітер Тіррінг був призначений Головою Наглядової Ради VIG Re вже наприкінці квітня 2018 року. Одночасно, як член Правління VIG, він також нестиме відповідальність за такі країни, як Словаччина, Грузія, Туреччина та Ліхтенштейн. Він має значний досвід роботи в регіоні ЦСЄ в якості регіонального менеджера Generali у Словаччині, Угорщині, Хорватії та Словенії. У Словаччині він був Головою Правління дочірньої страхової компанії Generali.

 

Ліан Хірнер є членом Правління VIG з лютого 2018 року, і розпочала роботу в якості фінансового директора з 1 липня, замінивши на цій посаді Мартіна Сімандла.

 

З 1 липня 2018 р. Правління VIG складається з наступних членів:
Елізабет Штадлер, генеральний директор;

Франц Фукс;

Юдіт Хавазі;

Ліан Хірнер, фінансовий директор;

Пітер Хьофінгер;

Пітер Тіррінг.

Таким чином, Vienna Insurance Group  наразі є єдиною компанією, що належить до провідного індексу ATX на Віденській фондовій біржі, з гендерним паритетом на рівні Правління.

З повним текстом прес-релізу можна ознайомитися за наступним посиланням: https://www.vig.com/fileadmin/web/Public_Relations/News/Presseaussendungen/2018/20_VIG_Managing_Board_July_2018_en.pdf

bottom of page