Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Перестрахувальник VIG Re відкриває офіс у Франкфурті на Майні

 
VIG Re, дочірня компанія Vienna Insurance Group*, що також виступає  перестрахувальником СК «Княжа Лайф VIG», розширює європейську присутність відповідно до запланованої стратегії.   

Перестрахувальник VIG Re (Прага, Чехія) відкрив свій перший офіс у Франкфурті наприкінці вересня 2017 року. Це є важливим кроком до цільового розширення німецького бізнесу компанії та його підтримки для клієнтів у німецькомовних компаніях.
Франкфуртський офіс зосередиться на андерайтингу перестрахування у ризиковому сегменті, а також обслуговуванні клієнтів у Німеччині, Австрії та Швейцарії. Офіс очолить Фабіан Крістоф, який приєднався до VIG Re 1 жовтня 2016 року, з тим, щоб зайняти цю посаду. Подальше зростання німецьких операцій VIG Re демонструє наступний етап у розвитку компанії, про перехід на який Vienna Insurance Group оголосила навесні в рамках реалізації частини раніше анонсованої управлінської програми «Порядок денний 2020».
Протягом останніх декількох років VIG Re постійно збільшувала обсяг операцій з сторонніми організаціями, закладаючи кадрові, технічні та організаційні основи для подальшого розширення цих операцій. «Наші клієнти в німецькомовних країнах, зокрема в товариствах взаємного страхування, очікують від нас надання локалізованої експертизи та послуг, які ми можемо зараз надати у нашому офісі у Франкфурті», - пояснив генеральний директор VIG Re Йоханнес Мартін Хартманн.
VIG Re зараз міцно ствердився як один з провідних перестрахувальників у Центральній та Східній Європі. Компанія VIG є нішевим гравцем, орієнтованим на конкретні клієнтські та ринкові сегменти, в першу чергу, на місцевих та регіональних первинних страховиків. Наприкінці 2016 р. VIG Re співпрацювала з 43 страховими компаніями та 266 сторонніми партнерами, надходження страхових премій від яких склали 417 млн. євро. Адреса офісу - Bockenheimer Landstrasse 66, 60323 Frankfurt am Main.
З повним текстом прес-релізу можна ознайомитися за наступним посиланням: 
http://www.vig.com/fileadmin/web/Public_Relations/News/Presseaussendungen/2017/16_VIG_Re_Frankfurt_en.pdf
____________________________________________________________________________________

*Vienna Insurance Group (VIG) - провідна страхова група Австрії, а також Центральної та Східної Європи, яка успішно працює на українському страховому ринку з 2004 року. 50 компаній у 25 країнах світу, що зараз входять до складу VIG, створюють Групу з давньою історією, міцними брендами і тісними відносинами з клієнтами. Успіх VIG базується на більш ніж 190-річному досвіді в страховому бізнесі. Нараховуючи близько 25 000 співробітників, Vienna Insurance Group є безумовним лідером на ключових ринках та однією з найкращих компаній за провідним індексом ATX на Віденській фондовій біржі.  В Україні Vienna Insurance Group представлена 4 страховими компаніями: «Княжа Лайф VIG», «Княжа VIG», «Українська страхова група», «Глобус». 

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua