top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Перестрахувальник VIG Re відкриває офіс у Франкфурті на Майні

 
VIG Re, дочірня компанія Vienna Insurance Group*, що також виступає  перестрахувальником СК «Княжа Лайф VIG», розширює європейську присутність відповідно до запланованої стратегії.   

Перестрахувальник VIG Re (Прага, Чехія) відкрив свій перший офіс у Франкфурті наприкінці вересня 2017 року. Це є важливим кроком до цільового розширення німецького бізнесу компанії та його підтримки для клієнтів у німецькомовних компаніях.
Франкфуртський офіс зосередиться на андерайтингу перестрахування у ризиковому сегменті, а також обслуговуванні клієнтів у Німеччині, Австрії та Швейцарії. Офіс очолить Фабіан Крістоф, який приєднався до VIG Re 1 жовтня 2016 року, з тим, щоб зайняти цю посаду. Подальше зростання німецьких операцій VIG Re демонструє наступний етап у розвитку компанії, про перехід на який Vienna Insurance Group оголосила навесні в рамках реалізації частини раніше анонсованої управлінської програми «Порядок денний 2020».
Протягом останніх декількох років VIG Re постійно збільшувала обсяг операцій з сторонніми організаціями, закладаючи кадрові, технічні та організаційні основи для подальшого розширення цих операцій. «Наші клієнти в німецькомовних країнах, зокрема в товариствах взаємного страхування, очікують від нас надання локалізованої експертизи та послуг, які ми можемо зараз надати у нашому офісі у Франкфурті», - пояснив генеральний директор VIG Re Йоханнес Мартін Хартманн.
VIG Re зараз міцно ствердився як один з провідних перестрахувальників у Центральній та Східній Європі. Компанія VIG є нішевим гравцем, орієнтованим на конкретні клієнтські та ринкові сегменти, в першу чергу, на місцевих та регіональних первинних страховиків. Наприкінці 2016 р. VIG Re співпрацювала з 43 страховими компаніями та 266 сторонніми партнерами, надходження страхових премій від яких склали 417 млн. євро. Адреса офісу - Bockenheimer Landstrasse 66, 60323 Frankfurt am Main.
З повним текстом прес-релізу можна ознайомитися за наступним посиланням: 
http://www.vig.com/fileadmin/web/Public_Relations/News/Presseaussendungen/2017/16_VIG_Re_Frankfurt_en.pdf
____________________________________________________________________________________

*Vienna Insurance Group (VIG) - провідна страхова група Австрії, а також Центральної та Східної Європи, яка успішно працює на українському страховому ринку з 2004 року. 50 компаній у 25 країнах світу, що зараз входять до складу VIG, створюють Групу з давньою історією, міцними брендами і тісними відносинами з клієнтами. Успіх VIG базується на більш ніж 190-річному досвіді в страховому бізнесі. Нараховуючи близько 25 000 співробітників, Vienna Insurance Group є безумовним лідером на ключових ринках та однією з найкращих компаній за провідним індексом ATX на Віденській фондовій біржі.  В Україні Vienna Insurance Group представлена 4 страховими компаніями: «Княжа Лайф VIG», «Княжа VIG», «Українська страхова група», «Глобус». 

bottom of page