top of page

Найбільші страхові виплати СК «Княжа Лайф VIG» від початку року

 

Ми переконані, що страхові виплати та успішні історії наших клієнтів – це найкращий доказ того, що страхування життя потрібне кожному, а програми з накопичення і захисту дійсно працюють. Сьогодні хочемо поділитися з вами кількома цікавими фактами про нашу діяльність саме у сфері страхових виплат від початку нинішнього року.

У січні-березні 2020 року страхові виплати нашої компанії за накопичувальними договорами страхування, термін дії за якими добіг кінця («дожиття»), були удвічі більшими у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року і становили 2 601 644 грн. Хочемо відзначити дві найбільші виплати цього періоду. Отож, понад 249 тисяч гривень накопичень отримав наш клієнт з міста Камінь-Каширський, який уклав договір у доларах США терміном на 10 років. Ще одну знакову виплату по завершенню дії договору, укладеного строком на 8 років, отримав наш клієнт з Дніпра – він отримав понад 139 тис. гривень.

 

Загалом у січні-березні 2020 року ми здійснили 54 подібні виплати. Нам завжди приємно бачити щасливих клієнтів, які своєчасно отримують накопичений капітал для реалізації своїх життєвих планів та задач.

Страхування життя також покликане захистити фінансове становище клієнта та його сім’ї в разі настання непередбачуваних подій. За ризиком «летальний випадок» у першому кварталі 2020 року СК «Княжа Лайф VIG» виплатила 568 781 грн.

 

Найбільшу виплату періоду отримала родина нашого клієнта з Києва, який втратив життя через захворювання. Договір клієнт уклав у 2012 році строком на 12 років, а трагічна подія відбулася на 8-му році дії цього договору. Родина клієнта своєчасно отримала повну суму виплати із урахуванням додаткового інвестиційного доходу у розмірі понад 300 тисяч гривень.

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

bottom of page