top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «Княжа Лайф VIG» ділиться секретами майстерності з «Групою Успіху»

22 червня 2017 року  СК «Княжа Лайф VIG» провела навчальний семінар для партнера -  компанії «Група Успіху» у м. Житомир. 

«Група Успіху»  - партнер, що надає страхові послуги та забезпечує  повний супровід клієнтів від початку дії договору до його завершення, а також необхідну допомогу при настанні страхового випадку. Отже, фахівцям компанії-партнера надзвичайно важливо розуміти усі особливості страхування життя, а також наявних страхових продуктів, що їх пропонує СК «Княжа Лайф VIG». Семінар провів директор департаменту продажів СК «Княжа Лайф VIG» Олександр Гриньков
Оскільки підрозділ у м. Житомир для «Групи Успіху» є новим, була презентована інформація як щодо СК «Княжа Лайф VIG», так і групи VIG, яка є головним акціонером Компанії. Учасники тренінгу також детально розглянули актуальні страхові програми «Віденський стандарт» та «Здорове майбутнє».   На завершення були   проведені розрахунки за допомогою  страхового калькулятора на реальному прикладі, визначено страхові суми  в різних валютах та очікуваний інвестиційний дохід. 
Як зазначив Олександр Гриньков, розуміння процесів, що відбуваються на ринку страхування життя, а також досконале знання страхових продуктів – це ті ключові передумови, що забезпечують успіх на сучасному динамічному ринку. І фінансові  консультанти, що володіють цим необхідним багажем знань, мають незаперечну конкурентну перевагу,  яка за умови докладання необхідних зусиль неодмінно приводить до успіху.

bottom of page