Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Vienna Insurance Group (VIG) розпочинає свою діяльність у Швеції, Норвегії, Данії та Фінляндії

 

Vienna Insurance Group (VIG) розпочинає свою діяльність у Швеції, Норвегії, Данії та Фінляндії. Фокус на цих чотирьох нових ринках – корпоративні клієнти.

Команда андеррайтерів VIG на місцях створить страхові рішення для корпоративних клієнтів, які будуть пропонуватися через мережу компаній-брокерів. Філії відкриваються у Стокгольмі, Копенгагені та Осло, фінські клієнти будуть обслуговуватися через партнерські компані.

Vienna Insurance Group є безперечним лідером корпоративного страхування в Австрії (із часткою ринку, яка становить майже 40%), а також одним з найбільших корпоративних страховиків у Центральній та Східній Європі. Група обслуговує клієнтів, що працюють в Австрії та за кордоном через велику мережу партнерів у 70 країнах світу.

«Для нашої страхової групи розширення операцій у Північній Європі означає цілеспрямоване використання конкретних можливостей бізнесу на цих ринках. Однак ми все одно чітко дотримуємося стратегії, орієнтованої на Центральну та Східну Європу, яка передбачає органічне зростання, а також придбання існуючих страхових компаній або створення нових», – коментує дане рішення Елізабет Штадлер, генеральний директор Vienna Insurance Group.

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua