top of page
01_VIG_Nord.PNG

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Vienna Insurance Group (VIG) розпочинає свою діяльність у Швеції, Норвегії, Данії та Фінляндії

 

Vienna Insurance Group (VIG) розпочинає свою діяльність у Швеції, Норвегії, Данії та Фінляндії. Фокус на цих чотирьох нових ринках – корпоративні клієнти.

Команда андеррайтерів VIG на місцях створить страхові рішення для корпоративних клієнтів, які будуть пропонуватися через мережу компаній-брокерів. Філії відкриваються у Стокгольмі, Копенгагені та Осло, фінські клієнти будуть обслуговуватися через партнерські компані.

Vienna Insurance Group є безперечним лідером корпоративного страхування в Австрії (із часткою ринку, яка становить майже 40%), а також одним з найбільших корпоративних страховиків у Центральній та Східній Європі. Група обслуговує клієнтів, що працюють в Австрії та за кордоном через велику мережу партнерів у 70 країнах світу.

«Для нашої страхової групи розширення операцій у Північній Європі означає цілеспрямоване використання конкретних можливостей бізнесу на цих ринках. Однак ми все одно чітко дотримуємося стратегії, орієнтованої на Центральну та Східну Європу, яка передбачає органічне зростання, а також придбання існуючих страхових компаній або створення нових», – коментує дане рішення Елізабет Штадлер, генеральний директор Vienna Insurance Group.

bottom of page