Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Vienna Insurance Group  підтримує програму розвитку найновіших страхових технологій

 
У рамках співпраці з Лейпцігською лабораторією страхових інновацій та SpinLab – The HHL Accelerator, Vienna Insurance Group* (VIG) працює над пошуком перспективних страхових технологій.   

Інноваційні стартапи можуть подати заявку на участь у шестимісячній програмі SpinLab до 17 жовтня 2017 року. Успішні заявники отримають різні форми підтримки, що мають допомогти їм закріпитися на ринку. Причому обрані стартапи отримають повний шестимісячний курс навчання безкоштовно!
З початку 2015 р. у шестимісячній програмі SpinLab взяли участь 30 нових компаній з різних галузей економіки. Останній раунд вперше буде зосереджений на новітніх страхових технологіях. З цієї причини, Лейпцігська лабораторія страхових інновацій об'єдналася з VIG, щоб запустити клас новітніх страхових технологій, головна мета створення якого - надання максимальної підтримки стартапам. 
Піврічна програма SpinLab забезпечує багато переваг: окрім доступу до широкого спектру консалтингових послуг (включаючи підготовку бюджетів та фінансових планів, допомогу з правових питань та інструментів маркетингу), учасники програми також отримають можливість розширити контакти з інвесторами і засновниками компаній, а також обмінятися досвідом з іншими стартаперами. Більше того, новачки зможуть використовувати найсучасніші засоби Baumwollspinnerei, що є найбільшим творчим центром Лейпцигу, а також матимуть доступ до різноманітних технологій, розроблених партнерами. Компанії, що стануть учасниками програми, отримають усі ці послуги безкоштовно. Заявки можуть бути подані до 17 жовтня 2017 року на веб-сайті www.spinlab.co/apply-now.
Після програми стартапи-учасники сформують частину мережі рекрутингу. Вони зможуть сформулювати плани щодо розширення за допомогою міжнародних програм обміну і матимуть можливість орендувати офісні приміщення, що знаходяться поруч з SpinLab. Крім того, кожна команда засновників отримає субсидії до 10 000 євро.
Оскільки співпраця з лабораторією страхових інновацій була започаткована навесні 2017 р., VIG скористалася цим партнерством для отримання доступу до мережі новітніх страхових технологій Лабораторії, а також шляхом створення практичних експертиз з технологічних інновацій, здійснюваних за допомогою тижневих тренінгів. В рамках стратегії дигіталізації, VIG також впроваджує інноваційні проекти в поєднанні з Лабораторією, використовуючи наявні можливості.
З повним текстом прес-релізу можна ознайомитися за наступним посиланням: 
http://www.vig.com/fileadmin/web/Public_Relations/News/Presseaussendungen/2017/17_VIG_InsurTech_programme_en.pdf
____________________________________________________________________________________

*Vienna Insurance Group (VIG) - провідна страхова група Австрії, а також Центральної та Східної Європи, яка успішно працює на українському страховому ринку з 2004 року. 50 компаній у 25 країнах світу, що зараз входять до складу VIG, створюють Групу з давньою історією, міцними брендами і тісними відносинами з клієнтами. Успіх VIG базується на більш ніж 190-річному досвіді в страховому бізнесі. Нараховуючи близько 25 000 співробітників, Vienna Insurance Group є безумовним лідером на ключових ринках та однією з найкращих компаній за провідним індексом ATX на Віденській фондовій біржі.  В Україні Vienna Insurance Group представлена 4 страховими компаніями: «Княжа Лайф VIG», «Княжа VIG», «Українська страхова група», «Глобус».

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua