top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Vienna Insurance Group  підтримує програму розвитку найновіших страхових технологій

 
У рамках співпраці з Лейпцігською лабораторією страхових інновацій та SpinLab – The HHL Accelerator, Vienna Insurance Group* (VIG) працює над пошуком перспективних страхових технологій.   

Інноваційні стартапи можуть подати заявку на участь у шестимісячній програмі SpinLab до 17 жовтня 2017 року. Успішні заявники отримають різні форми підтримки, що мають допомогти їм закріпитися на ринку. Причому обрані стартапи отримають повний шестимісячний курс навчання безкоштовно!
З початку 2015 р. у шестимісячній програмі SpinLab взяли участь 30 нових компаній з різних галузей економіки. Останній раунд вперше буде зосереджений на новітніх страхових технологіях. З цієї причини, Лейпцігська лабораторія страхових інновацій об'єдналася з VIG, щоб запустити клас новітніх страхових технологій, головна мета створення якого - надання максимальної підтримки стартапам. 
Піврічна програма SpinLab забезпечує багато переваг: окрім доступу до широкого спектру консалтингових послуг (включаючи підготовку бюджетів та фінансових планів, допомогу з правових питань та інструментів маркетингу), учасники програми також отримають можливість розширити контакти з інвесторами і засновниками компаній, а також обмінятися досвідом з іншими стартаперами. Більше того, новачки зможуть використовувати найсучасніші засоби Baumwollspinnerei, що є найбільшим творчим центром Лейпцигу, а також матимуть доступ до різноманітних технологій, розроблених партнерами. Компанії, що стануть учасниками програми, отримають усі ці послуги безкоштовно. Заявки можуть бути подані до 17 жовтня 2017 року на веб-сайті www.spinlab.co/apply-now.
Після програми стартапи-учасники сформують частину мережі рекрутингу. Вони зможуть сформулювати плани щодо розширення за допомогою міжнародних програм обміну і матимуть можливість орендувати офісні приміщення, що знаходяться поруч з SpinLab. Крім того, кожна команда засновників отримає субсидії до 10 000 євро.
Оскільки співпраця з лабораторією страхових інновацій була започаткована навесні 2017 р., VIG скористалася цим партнерством для отримання доступу до мережі новітніх страхових технологій Лабораторії, а також шляхом створення практичних експертиз з технологічних інновацій, здійснюваних за допомогою тижневих тренінгів. В рамках стратегії дигіталізації, VIG також впроваджує інноваційні проекти в поєднанні з Лабораторією, використовуючи наявні можливості.
З повним текстом прес-релізу можна ознайомитися за наступним посиланням: 
http://www.vig.com/fileadmin/web/Public_Relations/News/Presseaussendungen/2017/17_VIG_InsurTech_programme_en.pdf
____________________________________________________________________________________

*Vienna Insurance Group (VIG) - провідна страхова група Австрії, а також Центральної та Східної Європи, яка успішно працює на українському страховому ринку з 2004 року. 50 компаній у 25 країнах світу, що зараз входять до складу VIG, створюють Групу з давньою історією, міцними брендами і тісними відносинами з клієнтами. Успіх VIG базується на більш ніж 190-річному досвіді в страховому бізнесі. Нараховуючи близько 25 000 співробітників, Vienna Insurance Group є безумовним лідером на ключових ринках та однією з найкращих компаній за провідним індексом ATX на Віденській фондовій біржі.  В Україні Vienna Insurance Group представлена 4 страховими компаніями: «Княжа Лайф VIG», «Княжа VIG», «Українська страхова група», «Глобус».

bottom of page