top of page

Новий фотоконкурс «Барви літа» від СК «Княжа Лайф VIG» триває!

Дорогі  друзі! Нагадуємо, що до 30 листопада 2018 року триває новий фотоконкурс від СК «Княжа Лайф VIG» «Барви літа». Поспішайте взяти участь!

Для участі у фотоконкурсі з 1 вересня по 30 листопада 2018 року  оберіть найкраще фото свого літнього відпочинку, опублікуйте його на сайті конкурсу: http://promo.kniazha.life або надішліть його нам на адресу info@kniazha-life.com.ua для розміщення та отримайте можливість виграти один з чудових призів! 

Автори ТРЬОХ найкращих фото будуть нагороджені цінними призами:
► 1 приз — вікенд на 2-х у Карпатах;
► 2 приз — сертифікат у SPA;
► 3 приз — сертифікат в аквапарк. 

Крім цього, будуть визначені переможці 5-ти заохочувальних призів, які отримають ФІРМОВІ БЕЙСБОЛКИ! Кожному переможцю буде вручено ДИПЛОМ ПЕРЕМОЖЦЯ!
 
ГОЛОСУВАННЯ НА СТОРІНЦІ КОНКУРСУ http://promo.kniazha.life ВІДКРИТО ДО 30 ЛИСТОПАДА 2018 року!

У фотоконкурсі мають право брати участь клієнти, а також  діти, онуки та племінники у віці до 16 років клієнтів з договорами страхування ПрАТ СК "Княжа Лайф VIG", за якими діє страхове покриття.

Умови голосування: Голосувати за вподобане конкурсне фото можуть як учасники конкурсу, так і відвідувачі сторінки. Свій голос можна віддати тільки за одне фото. У разі "накручування" голосів фото з групи буде видалятися.

Переможці фотоконкурсу будуть обрані за підсумками наради експертного журі, а переможець, що набере найбільшу кількість, вподобань, отримає Приз глядацьких симпатій.

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

fm05-3 копия.jpg
bottom of page