top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «Княжа Лайф VIG» ділиться секретами ефективної співпраці з ФКК «Наш Капітал»

ФКК «Наш Капітал» - надійний та успішний партнер СК «Княжа Лайф VIG».  Взаємна відповідність цілей, стратегій та цінностей дозволяє обом компаніям ефективно поєднувати зусилля щодо просування програм страхування життя, охоплюючи нові  регіони та аудиторії клієнтів. 
Європейські підходи щодо обслуговування клієнтів, бездоганна платіжна репутація та соціальна відповідальність – це ті фактори, які, в першу чергу, приваблюють нашого партнера - ФКК «Наш Капітал» - до плідної співпраці та її поглиблення. В свою чергу,  СК «Княжа Лайф VIG» у цій співпраці імпонує увага, що приділяється у ФКК «Наш Капітал» питанням розвитку якісної взаємодії з клієнтами, їх довгострокової ефективності.
Як зазначила під час зустрічі з керівництвом ФКК «Наш Капітал» начальник відділу по роботі із страховими посередниками СК «Княжа Лайф VIG» Наталія  Ганніч, виступаючи в Роял Конгрес Готель (м. Київ) 01 квітня 2017 року, цю співпрацю необхідно та можливо поглиблювати. Адже вона повною мірою відповідає не лише бізнес-інтересам, а й філософії партерів, які на перше місце завжди ставлять клієнтів та захист їх інтересів.
Успіхи у системному соціальному захисті через механізм накопичувального страхування, яких досягла за останній час ФКК «Наш Капітал», наочно демонструють правильність вибору партнера та обумовлюють пошук шляхів підвищення ефективності взаємодії, особливо в довгостроковій перспективі. І приємно, шо наші погляди  і погляди нашого партнера щодо можливих шляхів розвитку бізнес-процесів і цього разу повністю співпадають. Отже, ми рухаємося в правильному напрямі!

bottom of page