top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Поспішайте взяти участь у дитячому фотоконкурсі від СК «Княжа Лайф VIG» «Я та мій найкращий друг!»

 
Дорогі друзі! Нагадуємо, що до 30 листопада 2017 року в соціальній мережі Facebook триває дитячий фотоконкурс «Я та мій найкращий друг!». Поспішайте взяти участь і Ви!   

Цьогорічний фотоконкурс від СК «Княжа Лайф VIG» присвячений дружбі. Адже справжня дружба -  це цілий світ, повний таємниць і секретів, вигадок, витівок і радощів! 
 

Долучайтесь до інших учасників фотоконкурсу, зробіть одне авторське фото зі своїм другом, публічно (для всіх) поділіться цим фото у своєму профілі в Facebook та розкажіть про вашу дружбу, вказавши в тексті публікації хештег #ятамійдруг
 

Автори ТРЬОХ кращих публікацій отримають один з чудових призів:
1 місце – СМАРТФОН; 
2 місце - ПЛАНШЕТ’; 
3 місце  - CТИЛЬНИЙ РЮКЗАК!

Крім цього, будуть визначені переможці 10-ти заохочувальних призів, які отримають ФІРМОВІ БЕЙСБОЛКИ! Кожному переможцю буде вручено ДИПЛОМ ПЕРЕМОЖЦЯ!

У фотоконкурсі мають право брати участь діти, онуки та племінники клієнтів ПрАТ СК «Княжа Лайф VIG» у віці до 16 років.

ОНЛАЙН ГОЛОСУВАННЯ В СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ FACEBOOK ВІДКРИТО ДО 30 ЛИСТОПАДА 2017 року!

Умови голосування: Голосувати за вподобане конкурсне фото можуть як учасники конкурсу, так і відвідувачі сторінки. Свій голос можна віддати тільки за одне фото.
 

Переможці фотоконкурсу будуть обрані за підсумками наради експертного журі, а переможець, що набере найбільшу кількість, «лайків»,  отримає Приз глядацьких симпатій.

bottom of page