top of page

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Зміни щодо пільгового періоду

 

Повідомляємо про те, що компанією «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп»  прийнято рішення продовжити дію пільгового періоду для сплати страхових внесків. З 6 червня 2023 року пільговий період діятиме максимально 30 днів за накопичувальними договорами страхування життя (далі ДСЖ), за якими термін сплати чергового внеску настає з цієї дати  та пізніше.

Нагадуємо, що під час дії пільгового періоду за такими накопичувальними ДСЖ страховий захист діє лише за ризиком основного страхування.

У випадку настання страхового випадку в пільговий період до розгляду приймаються Заяви за випадком «Смерть Застрахованої особи» лише за основним страхуванням ДСЖ.
Всі додаткові ризики за діючими ДСЖ, а також всі ризикові договори страхування  не підлягають розгляду та подальшій страховій виплаті.
Під пільговим періодом розуміється термін між належною датою сплати чергового страхового внеску за договором страхування та датою настання страхового випадку.

За всіма договорами страхування, як накопичувальними так і ризиковими, за якими страхові внески сплачуються відповідно до умов страхування, СК "Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп", як і завжди, надає страховий захист в повному об`ємі.

Більш детальна інформація за нашим номером гарячої лінії: 0 800 508 501

bottom of page