top of page

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Vienna Insurance Group – піонер з соціально-надійних інвестицій!

Соціальний фактор має бути міцно інтегрований у програму сталого розвитку ЄС.

За даними Єврокомісії, для досягнення кліматичних та енергетичних цілей до 2030 року потрібно близько 180 мільярдів євро постійних інвестицій. Основна їх частка має надходити від інституційних інвесторів приватного сектору, таких як страхові компанії. Vienna Insurance Group, яка об’єднує близько 50 компаній у 25 країнах Центральної та Східної Європи, була єдиною страховою компанією, яку було запрошено представити свої інвестиційну програму в якості прикладу для Європейського управління контролю за страхуванням (EIOPA) у Франкфурті.

Зокрема, VIG вже більше 30 років інвестує у соціальне житло, забезпечуючи підтримку понад 100 000 доступних житлових одиниць, що гарантує не лише стабільність ринку житла, а й соціальну узгодженість суспільства.

Інакше кажучи, інвестиції, як правило, вважаються «надійними», якщо вони задовольняють наступним трьом факторам - "Екологія, соціальна сфера та управління". Водночас в порядку денному ЄС соціальний фактор відіграє наразі лише другорядну роль.

Ось чому Vienna Insurance Group закликає до ширшої інтеграції, що, в підсумку, сприятиме задоволенню потреби у доступному житлі. За даними Євростату, сьогодні лише кожен десятий громадяни ЄС живе у доступному житлі, в той час як ці потреби продовжують  зростати. Тому виключно важливим є підвищення вагомості соціальних питань та ефективної соціальної взаємодії, що є безумовною складовою подальшого сталого розвитку.

 

З повним текстом прес-релізу можна ознайомитися за наступним посиланням: 
https://www.vig.com/fileadmin/web/Public_Relations/News/Presseaussendungen/2018/21_Social_sustainable_investment_en.pdf

1 копия.jpg
bottom of page