Тарифний калькулятор СК «Княжа Лайф VIG» відтепер є у онлайн-версії!

 

Шановні колеги та партнери!

 

Від сьогодні ви можете користуватися онлайн-версією нашого тарифного калькулятора. За умов знаходження у мережі Інтернет ви зможете використовувати його на будь-якому пристрої: мобільному телефоні, планшеті, ноутбуці тощо.

 

Перейти до онлайн-калькулятора можна за посиланням: https://calc.kniazha.life/ або через відповідну сторінку у розділі «Партнерам» на нашому сайті. Ключ активації онлайн-калькулятора можна отримати в центральних офісах усіх компаній-партнерів СК «Княжа Лайф VIG».

 

Ми також залишаємо активною офф-лайн версію калькулятора як додатку для персонального комп’ютера (для Windows). Його можна завантажити за посиланням: https://calculator.kniazha.life/ або на відповідній сторінці у розділі «Партнерам» на нашому сайті. Ключ активації також можна отримати в центральних офісах компаній-партнерів СК «Княжа Лайф VIG».

 

З будь-яких запитань або пропозицій стосовно користування тарифним онлайн-калькулятором звертайтеся, будь ласка, до менеджерів департаменту продажів СК «Княжа Лайф VIG».

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Новини

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua