top of page

Тарифний калькулятор СК «Княжа Лайф VIG» відтепер є у онлайн-версії!

 

Шановні колеги та партнери!

 

Від сьогодні ви можете користуватися онлайн-версією нашого тарифного калькулятора. За умов знаходження у мережі Інтернет ви зможете використовувати його на будь-якому пристрої: мобільному телефоні, планшеті, ноутбуці тощо.

 

Перейти до онлайн-калькулятора можна за посиланням: https://calc.kniazha.life/ або через відповідну сторінку у розділі «Партнерам» на нашому сайті. Ключ активації онлайн-калькулятора можна отримати в центральних офісах усіх компаній-партнерів СК «Княжа Лайф VIG».

 

Ми також залишаємо активною офф-лайн версію калькулятора як додатку для персонального комп’ютера (для Windows). Його можна завантажити за посиланням: https://calculator.kniazha.life/ або на відповідній сторінці у розділі «Партнерам» на нашому сайті. Ключ активації також можна отримати в центральних офісах компаній-партнерів СК «Княжа Лайф VIG».

 

З будь-яких запитань або пропозицій стосовно користування тарифним онлайн-калькулятором звертайтеся, будь ласка, до менеджерів департаменту продажів СК «Княжа Лайф VIG».

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

02_ONLINE_2_edited_edited.jpg
bottom of page