top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «Княжа Лайф VIG» відсвяткувала з ключовими партнерами 18-ту річницю компанії!

2 серпня 2017 року СК «Княжа Лайф VIG» запросила своїх ключових партнерів з продажу програм страхування життя на урочисту зустріч з нагоди 18-ї річниці компанії.  

Почесними гостями заходу стали більше 50-ти керівників та ключових співробітників як давніх партнерів, співпраця з якими продовжується вже тривалий час, так і нових, співробітництво з якими щойно розпочалося. Останні новини, достовірна інформація з перших вуст та живе спілкування в колі друзів стали вагомим внеском в успішне співробітництво та подальший розвиток взаємовигідного партнерства.
Офіційну частину зустрічі відкрив Голова Правління СК «Княжа Лайф VIG» Руслан Васютін, привітавши гостей з черговою річницею компанії та зосередившись на головних цінностях успішного бізнес-партнерства.
Перший Заступник Голови Правління СК «Княжа Лайф VIG» Ірина Бордюг у своєму емоційному виступі зазначила, що для неї важливим є не тільки фінансові показники діяльності компанії, але і можливість  робити щось корисне для людей і країни та звернула увагу на соціальну направленість страхування життя як такого.
З вітальним словом виступили також один з перших керівників компанії, радник Правління VIG Жиємовіт Хіршфельд та Голова Правління СК «Княжа» Дмитро Грицута. 
Гостями урочистого заходу стали численні партнери СК «Княжа Лайф VIG»: компанії «БІГ Брокер Україна», «Наш Капітал», «ОВБ Алфінанц Україна», «Salve Finance Україна», «Група успіху», «Інвестиційний фінансовий брокер», «Мегалайф-М», «Free Life», топ-менеджмент банків («Альфа-Банк Україна», «ОТП» та ін.) та громадських організацій (Українська федерація убезпечення)
Приємним сюрпризом для гостей зустрічі стала презентація фото-ретроспективи основних етапів розвитку компанії: від перших кроків, років становлення, до сьогодення, а також впевненого майбутнього. 
Місцем проведення заходу було обрано затишний ресторан на подільских схилах. Мальовничі краєвиди старовинного Подолу, історія якого ніби перегукується з майже 200-річною історією групи VIG (Австрія) – головного акціонера компанії,  тепла та невимушена атмосфера, жива музика, чудовий літній настрій і вишукана кухня зробили цю зустріч насправді незабутньою. Неформальне спілкування якнайкраще дозволило нашим ключовим партнерам не лише відпочити, а й обмінятися цікавим досвідом, сповнитися сил на чергові звершення!
Отже, свято вдалося, а захопливі відгуки та теплі привітання наших партнерів – найкраще тому підтвердження!

bottom of page