Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

VIG Kids Camp 2018: незабутні канікули в Австрії!

Близько 500 дітей працівників VIG з 23 країн Центральної та Східної Європи, включаючи Грузію, Угорщину, Латвію, Польщу, Румунію, Словаччину та Україну, провели два казкові тижні в найкращих таборах Австрії!

City Camp в районі Штреберсдорф біля Відня, Country Camp у Ваграйні (Зальцбург), Lake Camp в Зеєбодені (федеральна земля Карінтія), а також Mountain Camp в місті Бад-Гойзерн гостинно розкрили двері для учасників цьогорічного VIG Kids Camp, який завдяки підтримці головного акціонера VIG - Wiener Städtische Versicherungsverein, відбувся вже удев’яте поспіль.
 

За традицією, окрім походів по горах і льодовиках, подорожей до озера Нойзідлер, дослідження соляних та сталактитових печер, оглядів визначних пам'яток у Відні, Зальцбурзі та Клагенфурті, а також спортивних і розважальних заходів, учасники знову відвідали будинки для людей похилого віку, де разом з кураторами представили народні танці та пісні, а також артистичні і акробатичні виступи. 
 

«Почуття солідарності, суспільного визнання і взаєморозуміння є невід'ємною частиною повсякденної роботи в нашій Групі. Це ті цінності, які ми прагнемо прививати дітям за допомогою розваг і приємних заходів», – зазначив пан Гюнтер Гейер, голова Правління Wiener Städtische Versicherungsverein, головного акціонера VIG, який є ініціатором та куратором VIG Kids Camp. «Ми також ставимо за мету сприяти формуванню відчуття різноманітності та міжнародного світогляду серед наймолодших членів нашого суспільства, так само, як і кращого взаєморозуміння між поколіннями», – додав пан Гейер.
 

Фотозвіт та додаткова інформація про табір «VIG Kids Camp 2018» доступна за  наступним посиланням: https://www.vigkidscamp.com. До зустрічі у VIG Kids Camp 2019!
 

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua