top of page

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

VIG Kids Camp 2018: незабутні канікули в Австрії!

Близько 500 дітей працівників VIG з 23 країн Центральної та Східної Європи, включаючи Грузію, Угорщину, Латвію, Польщу, Румунію, Словаччину та Україну, провели два казкові тижні в найкращих таборах Австрії!

City Camp в районі Штреберсдорф біля Відня, Country Camp у Ваграйні (Зальцбург), Lake Camp в Зеєбодені (федеральна земля Карінтія), а також Mountain Camp в місті Бад-Гойзерн гостинно розкрили двері для учасників цьогорічного VIG Kids Camp, який завдяки підтримці головного акціонера VIG - Wiener Städtische Versicherungsverein, відбувся вже удев’яте поспіль.
 

За традицією, окрім походів по горах і льодовиках, подорожей до озера Нойзідлер, дослідження соляних та сталактитових печер, оглядів визначних пам'яток у Відні, Зальцбурзі та Клагенфурті, а також спортивних і розважальних заходів, учасники знову відвідали будинки для людей похилого віку, де разом з кураторами представили народні танці та пісні, а також артистичні і акробатичні виступи. 
 

«Почуття солідарності, суспільного визнання і взаєморозуміння є невід'ємною частиною повсякденної роботи в нашій Групі. Це ті цінності, які ми прагнемо прививати дітям за допомогою розваг і приємних заходів», – зазначив пан Гюнтер Гейер, голова Правління Wiener Städtische Versicherungsverein, головного акціонера VIG, який є ініціатором та куратором VIG Kids Camp. «Ми також ставимо за мету сприяти формуванню відчуття різноманітності та міжнародного світогляду серед наймолодших членів нашого суспільства, так само, як і кращого взаєморозуміння між поколіннями», – додав пан Гейер.
 

Фотозвіт та додаткова інформація про табір «VIG Kids Camp 2018» доступна за  наступним посиланням: https://www.vigkidscamp.com. До зустрічі у VIG Kids Camp 2019!
 

image005.jpg
image001_22.jpg
11.jpg
image003.jpg
33.jpg
22.jpg
image009.jpg
bottom of page