top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Майбутні зміни у Правлінні Vienna Insurance Group 

 
Спостережна рада Vienna Insurance Group* (VIG) – головного акціонера СК «Княжа Лайф VIG», на засіданні 5 вересня 2017р. на чолі з головою Гюнтером Гейєром оголосила про новий склад Правління VIG з 1 липня 2018р.  

Зокрема, повідомляється, що новим членом Правління з 1 липня 2018р. стане Пітер Тіррінг, який до цього часу працюватиме у Donau Versicherung. Наглядовій раді Donau Versicherung буде запропоновано, щоб з цього моменту Ральф Мюллер зайняв посаду Голови Правління та Генерального директора Donau Versicherung. Ральф Мюллер залишатиметься на посаді члена правління Wiener Städtische Versicherung до 30 вересня 2017 року.
На додачу, Спостережна рада VIG також прийняла рішення достроково подовжити контракти членів Правління, а саме: повноваження Генерального директора Елізабет Штадлер, Юдіт Хавазі та Пітера Хьофінгера, діючі до 30 червня 2018 року, були достроково продовжені на п'ять років до 30 червня 2023 року. Термін повноважень Франца Фукса у складі Правління подовжено до 30 червня 2020 року.
«З оголошенням передчасного подовження контрактів членів Правління VIG та призначенням високоповажного експерта з питань страхування Спостережна рада надає особливий кредит і демонструє свою довіру до нинішньої команди. У той же час, ми продовжуємо свою політику довгострокового планування для стабільно сильного виконавчого управління», - зазначив Гюнтер Геєр, голова Наглядової ради VIG, коментуючи прийняті рішення.
Пітер Тіррінг народився у Сіетлі у 1957 році і вивчав право у Віденському університеті. Свій більш ніж 30-річний досвід роботи у галузі страхування він набув у Generali Group. З березня 2016 року він є генеральним директором Donau Versicherung.
Як повідомлялося раніше, новим фінансовим директором, за рішенням Спостережної ради  VIG, з 1 липня 2018 буде Ліан Хірнер, яка замінить Мартіна Сімандла, який за власним бажанням вирішив не продовжувати свій термін повноважень, що спливає 30 червня 2018 року, з особистих причин.
Будучи партнером PwC протягом багатьох років, а також досвідченим аудитором та консультантом з питань оподаткування, Ліан Хірнер має глибокі знання у галузі страхування. Спеціалізуючись на аудиті відповідно до національних та міжнародних стандартів, консультуванні з МСФЗ, а також юридичній експертизі страхових компаній, вона отримала значний досвід, серед іншого, як член робочої групи МСФЗ Австрійської страхової асоціації, Австрійського інституту публічних бухгалтерів (IWP), Страхової робочої групи Асоціації європейських аудиторів у Брюсселі (FEE), Комісії з комерційного права та аудиту та Австрійської палати публічних бухгалтерів, а також, як член робочих груп австрійських комітетів фінансової звітності та аудиту (AFRAC).
Таким чином, з 1 липня 2018р. Правління VIG буде складатися з наступних членів:
- Елізабет Штадлер, генеральний директор;
- Франц Фукс;
- Юдіт Хавазі;
- Ліан Хірнер;
- Пітер Хьофінгер;
- Пітер Тіррінг.

З повним текстом прес-релізу можна ознайомитися за наступним посиланням: 
http://www.vig.com/fileadmin/web/Public_Relations/News/Presseaussendungen/2017/13_VIG_management_board_mandates_en.pdf

____________________________________________________________________________________

*Vienna Insurance Group (VIG) - провідна страхова група Австрії, а також Центральної та Східної Європи, яка успішно працює на українському страховому ринку з 2004 року. 50 компаній у 25 країнах світу, що зараз входять до складу VIG, створюють Групу з давньою історією, міцними брендами і тісними відносинами з клієнтами. Успіх VIG базується на більш ніж 190-річному досвіді в страховому бізнесі. Нараховуючи близько 25 000 співробітників, Vienna Insurance Group є безумовним лідером на ключових ринках та однією з найкращих компаній за провідним індексом ATX на Віденській фондовій біржі. 

bottom of page