Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Vienna Insurance Group вшановує співробітників за волонтерську діяльність!

Вітаємо справжніх героїв – переможців «Премії за визнання внеску у волонтерську діяльність» - 2018!

Vienna Insurance Group у своїй щоденній діяльності особливу увагу приділяє підтримці соціальних та культурних програм. Для нашого головного акціонера, провідного страховика Центральної та Східної Європи, активна соціальна позиція – це вже не просто елемент корпоративної культури, це – ключова частина відповідальності за наше спільне майбутнє, в якому варто жити.
 

Саме тому Wiener Städtische Versicherungsverein, основний акціонер Vienna Insurance Group, запропонував «Премію за визнання внеску у волонтерську діяльність», на знак вшанування співробітників Групи, які присвячують свій вільний час підтримці незахищених верств суспільства, яку цьогоріч було вручено вшосте. 
 

Цього року журі Премії відзначило наших колег-волонтерів з Грузії, Хорватії, Австрії, Литви, Чехії, Польщі та Румунії. Причому лауреати премії допомагають своїм громадам на добровільній основі у різний спосіб. Вони працюють волонтерами в таких організаціях, як асоціація людей з синдромом Дауна, служба підтримки для молодих людей з обмеженими можливостями, Червоний Хрест, група захисту навколишнього середовища, а також надання підтримки матерям-одиначкам і хворим людям. Церемонія нагородження відбулася у штаб-квартирі VIG у Відні та стала чудовим Різдвяним подарунком для усіх лауреатів цьогорічної Премії.
 

Щиро вітаємо колег з цим визнанням, адже це є підтвердженням неабиякої рішучості брати на себе відповідальність, поліпшуючи світ навколо себе, укріплюючи згуртованість та солідарність у суспільстві. 
 

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua