top of page

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Vienna Insurance Group вшановує співробітників за волонтерську діяльність!

Вітаємо справжніх героїв – переможців «Премії за визнання внеску у волонтерську діяльність» - 2018!

Vienna Insurance Group у своїй щоденній діяльності особливу увагу приділяє підтримці соціальних та культурних програм. Для нашого головного акціонера, провідного страховика Центральної та Східної Європи, активна соціальна позиція – це вже не просто елемент корпоративної культури, це – ключова частина відповідальності за наше спільне майбутнє, в якому варто жити.
 

Саме тому Wiener Städtische Versicherungsverein, основний акціонер Vienna Insurance Group, запропонував «Премію за визнання внеску у волонтерську діяльність», на знак вшанування співробітників Групи, які присвячують свій вільний час підтримці незахищених верств суспільства, яку цьогоріч було вручено вшосте. 
 

Цього року журі Премії відзначило наших колег-волонтерів з Грузії, Хорватії, Австрії, Литви, Чехії, Польщі та Румунії. Причому лауреати премії допомагають своїм громадам на добровільній основі у різний спосіб. Вони працюють волонтерами в таких організаціях, як асоціація людей з синдромом Дауна, служба підтримки для молодих людей з обмеженими можливостями, Червоний Хрест, група захисту навколишнього середовища, а також надання підтримки матерям-одиначкам і хворим людям. Церемонія нагородження відбулася у штаб-квартирі VIG у Відні та стала чудовим Різдвяним подарунком для усіх лауреатів цьогорічної Премії.
 

Щиро вітаємо колег з цим визнанням, адже це є підтвердженням неабиякої рішучості брати на себе відповідальність, поліпшуючи світ навколо себе, укріплюючи згуртованість та солідарність у суспільстві. 
 

Foto_VIG Intranet (003).jpg
bottom of page