Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Зустріч СК «Княжа Лайф VIG» та ТОВ «БІГ Брокер Україна»: нові горизонти ефективної співпраці!

03 березня 2017 року відбулася зустріч керівництва ПрАТ СК «Княжа Лайф VIG» та ТОВ «БІГ Брокер Україна», яке є провідним страховим посередником та надає широкий спектр додаткових фінансових послуг, що гарантують сталу фінансову стабільність.
У вступному слові Голова Правління  СК «Княжа Лайф VIG» Руслан Миколайович Васютін окреслив стан та  перспективи ринку страхування життя в Україні, а також місце, динаміку розвитку та плани на майбутнє СК «Княжа Лайф VIG», окремо відзначивши виключну важливість співпраці зі страховими посередниками, і зокрема, «БІГ Брокер Україна».
Перший Заступник Голови Правління СК «Княжа Лайф VIG» Ірина Вікторівна Бордюг у своєму виступі зосередилася на фінансових показниках компанії у 2016 році, відмітивши сталу тенденцію зростання розміру страхових виплат, премій та активів.
Начальник відділу по роботі із страховими посередниками Наталія Володимирівна Ганніч презентувала партнерам новий страховий продукт - програму «Здорове майбутнє», яка має у своєму складі пакет «КЛАСИЧНЕ СТРАХУВАННЯ» та пакет «ЗДОРОВ’Я».

 

Перевагами програми «Здорове майбутнє» від СК «Княжа Лайф VIG» є:
- збалансованість програми між накопиченням та страховим захистом
- комплексний страховий  захист  24/7/365 по всьому світу
- відсутність необхідності медичного обстеження.

 

Партнери з ТОВ «БІГ Брокер Україна» з надзвичайною зацікавленістю ознайомилися зі страховою програмою «Здорове майбутнє» від СК «Княжа Лайф VIG», висловивши впевненість у її корисності та перспективності для клієнтів.
 

Зустріч пройшла на високому рівні, а усі учасники висловили глибоке переконання у необхідності та важливості подібних заходів для спільного просування сучасних страхових продуктів.

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua