top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Зустріч СК «Княжа Лайф VIG» та ТОВ «БІГ Брокер Україна»: нові горизонти ефективної співпраці!

03 березня 2017 року відбулася зустріч керівництва ПрАТ СК «Княжа Лайф VIG» та ТОВ «БІГ Брокер Україна», яке є провідним страховим посередником та надає широкий спектр додаткових фінансових послуг, що гарантують сталу фінансову стабільність.
У вступному слові Голова Правління  СК «Княжа Лайф VIG» Руслан Миколайович Васютін окреслив стан та  перспективи ринку страхування життя в Україні, а також місце, динаміку розвитку та плани на майбутнє СК «Княжа Лайф VIG», окремо відзначивши виключну важливість співпраці зі страховими посередниками, і зокрема, «БІГ Брокер Україна».
Перший Заступник Голови Правління СК «Княжа Лайф VIG» Ірина Вікторівна Бордюг у своєму виступі зосередилася на фінансових показниках компанії у 2016 році, відмітивши сталу тенденцію зростання розміру страхових виплат, премій та активів.
Начальник відділу по роботі із страховими посередниками Наталія Володимирівна Ганніч презентувала партнерам новий страховий продукт - програму «Здорове майбутнє», яка має у своєму складі пакет «КЛАСИЧНЕ СТРАХУВАННЯ» та пакет «ЗДОРОВ’Я».

 

Перевагами програми «Здорове майбутнє» від СК «Княжа Лайф VIG» є:
- збалансованість програми між накопиченням та страховим захистом
- комплексний страховий  захист  24/7/365 по всьому світу
- відсутність необхідності медичного обстеження.

 

Партнери з ТОВ «БІГ Брокер Україна» з надзвичайною зацікавленістю ознайомилися зі страховою програмою «Здорове майбутнє» від СК «Княжа Лайф VIG», висловивши впевненість у її корисності та перспективності для клієнтів.
 

Зустріч пройшла на високому рівні, а усі учасники висловили глибоке переконання у необхідності та важливості подібних заходів для спільного просування сучасних страхових продуктів.

bottom of page