top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Генеральний директор VIG отримала визнання за внесок у розвиток європейського страхування!

Ми раді повідомити, що Елізабет Штадлер, Генеральний директор і Голова Правління Vienna Insurance Group*, на знак визнання її заслуг в страховій сфері, нещодавно була відзначена державною нагородою Австрійської республіки – професійним титулом «Kommerzialrätin» (комерційний радник). Відповідне розпорядження Федеральної канцелярії вручив їй Федеральний міністр у справах мистецтва і культури, захисту Конституції та засобів масової інформації Томас Дрозда.
«Я надзвичайно радий, що такий досвідчений страховий експерт, який користується повагою колег по галузі, був удостоєний цієї нагороди. Елізабет Штадлер присвятила все своє професійне життя страховому бізнесу і не пошкодувала про це ані на мить, як вона сама зазначила. Я щасливий, що у нас є хтось на кшталт неї, хто показує свою прихильність принципам страхування кожен день, з серцем і розумом, за кермом нашої компанії. За відносно короткий проміжок часу, у який вона приєдналася до нашої групи в вересні 2014 року, Елізабет Штадлер наочно продемонструвала досвід, накопичений нею протягом останніх декількох десятиліть. Це знаходить своє відображення у нещодавно опублікованих результатах Vienna Insurance Group за 2016 рік і перший квартал 2017 року. Я також ціную її відданість соціальних засадам,  що є одним з головних пріоритетів нашої  групи», - зазначив Гюнтер Гейер, Голова Наглядової Ради Vienna Insurance Group.
СК «Княжа Лайф VIG» від усього серця вітає Елізабет Штадлер з визнанням і отриманою почесною нагородою найвищого державного рівня.
Довідка:  Елізабет Штадлер (Elisabeth Stadler) народилася у 1961 році і вже 33 роки працює в страховому бізнесі. У січні 2016 року вона стала Генеральним директором Vienna Insurance Group. Також Елізабет Штадлер  є членом Наглядових рад різних компаній Групи VIG, Post AG, Casinos Austria and Österreichische Hagelversicherung, членом правління Vienna Economic Chamber's Banking and Insurance Industry Sector, Членом консультативної ради правління Austrian Insurance Association, Делегатом Vienna Economic Chamber's, Членом International Actuarial Association і Президентом Gesellschaft für Versicherungsfachwissen. Крім того, Елізабет Штадлер вносить активний внесок у соціальні ініціативи в якості Віце-президента Австрійського Червоного Хреста.
Повний текст Прес-релізу  доступний за наступним посиланням.

_______________________________________________________

* Vienna Insurance Group (VIG) - провідна страхова група Австрії, а також Центральної та Східної Європи, яка успішно працює на українському страховому ринку з 2004 року. 50 компаній у 25 країнах світу, що зараз входять до складу VIG, створюють Групу з давньою історією, міцними брендами і тісними відносинами з клієнтами. Успіх VIG базується на більш ніж 190-річному досвіді в страховому бізнесі. Нараховуючи понад 24 000 співробітників, Vienna Insurance Group є безумовним лідером на ключових ринках та однією з найкращих компаній за провідним індексом ATX на Віденській фондовій біржі.

bottom of page