top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Казкові канікули з VIG Kids Camp 2017

Діти співробітників СК «Княжа Лайф VIG» провели 2 незабутні тижні у дитячому таборі VIG в Австрії в рамках  VIG Kids Camp 2017.  

 

Ось і  промайнули два тижні казкового відпочинку, які близько 500 дітей працівників VIG з 22 країн Центральної та Східної Європи, в тому числі діти співробітників  СК «Княжа Лайф VIG»,  провели в Австрії у дитячому таборі VIG.

Цьогоріч VIG Kids Camp, який Vienna Insurance Group організовує за підтримки свого головного акціонера Wiener Städtische Versicherungsverein, було проведено увосьме поспіль.

Окрім вже традиційних спортивних розваг, огляду визначних пам'яток у Відні, Зальцбурзі та Клагенфурті, підлітки взяли участь у  фотосесії на тему миру, яку провів  відомий австрійський фотограф, автор та видавець Луїс Ламмерхубер. Деякі фотографії було відібрано на цьогорічну фотопремію Альфреда Фріда, яка за ініціативою Луїса Ламмерхубера, включає окрему категорію для дітей віком до 14 років.
Окрім майстер-класу з фотографії, під час перебування у таборі діти також відвідали будинки для людей похилого віку, де спільно з кураторами презентували розважальну програму для мешканців. Зокрема, діти з України разом з однолітками з Польщі представили розважальне шоу з народними танцями та самбою у медичному закладі для людей похилого віку Evangelisches Alten- und Pflegeheim у Бад-Гойзерні (Верхня Австрія).
Як зазначив Гюнтер Геєр, Голова Правління Wiener Städtische Versicherungsverein, ініціатор та покровитель VIG Kids Camp, ці заходи спрямовані на те, щоб надати наймолодшим членам нашого суспільства розуміння цінності різноманітності, солідарності та прихильності до вирішення важливих соціальних проблем.
Фотозвіт та додаткова інформація про табір «VIG Kids Camp 2017» доступна за  наступним посиланням: http://www.wst-versicherungsverein.at/en/vig-kids-camp/
До зустрічі у VIG Kids Camp 2018!

bottom of page