top of page

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Успішний старт продаж нових страхових продуктів СК «Княжа Лайф VIG»

Вітаємо першого клієнта за новою програмою! 

Всебічне врахування потреб клієнтів та їх задоволення у найефективніший спосіб – один з головних пріоритетів, якого СК «Княжа Лайф VIG» завжди дотримується у своїй роботі. Отже, цілком природно, що наші нові програми страхування: «Ексклюзив Лайф», «Ексклюзив Захист», «Віденські традиції», «Вундеркінд», «Пенсія+», «Захист+», щойно з’явившись, відразу завойовують прихильність клієнтів. 
 

Так сталося і цього разу. Не дивлячись на те, що нові програми представлені на ринку лише з 5 вересня, ми вже маємо першого задоволеного клієнта, який відразу оцінив усі переваги та можливості, які відкривають  нові страхові продукти СК «Княжа Лайф VIG»!
 

Перший продаж нового продукту з річною премією 25 000 грн. було здійснено завдяки системній та ефективній роботі нашого ключового партнера – ФКК «Наш Капітал» за підтримки фінансового консультанта Лазоренко Тетяни.
 

Вітаємо першого клієнта за новою програмою та запрошуємо усіх переконатися у дійсних перевагах нових продуктів. Адже нові страхові програми СК «Княжа Лайф VIG» - це справді найефективніший страховий захист та дієве накопичення!
 

pk.jpg
bottom of page