top of page

Вересневий GIVEAWAY до річниці нової лінійки програм СК «Княжа Лайф VIG»

 

Рік тому СК «Княжа Лайф VIG» запропонувала клієнтам нову лінійку програм страхування життя. До неї увійшли «Ексклюзив Лайф», «Віденські традиції», «Вундеркінд», «Пенсія +», «Ексклюзив захист» та «Захист+».

 

Ми кардинально змінили логіку формування програм і, фактично, створили «супермаркет» ризиків. У цьому «супермаркеті» кожний клієнт може вибрати для себе лише дійсно потрібне йому страхове покриття. Для того щоб наші страхові партнери-консультанти могли швидко і професійно підібрати оптимальне рішення для кожного охочого, ми створили спеціальний додаток – «Калькулятор СК Княжа Лайф VIG».

 

Наші нові програми були тепло сприйняті ринком. Щотижня ми вітаємо нових клієнтів, які обирають СК «Княжа Лайф VIG». Від початку вересня ми суттєво вдосконали та розширили нашу sms-комунікацію із клієнтами, а вже до кінця місяця плануємо запустити онлайн-версію «Калькулятора».

 

На честь річниці нової лінійки страхових програм СК «Княжа Лайф VIG», ми оголошуємо святковий GIVEAWAY. Ми розігруємо стильну брендовану вітровку для приємних прогулянок осінніми парками.

 

Три прості умови участі у розіграші:
1) Бути підписаним на сторінку Страхової компанїї «Княжа Лайф VIG» у Фейсбук (https://www.facebook.com/KniazhaLife/)


2) Зробити репост цього посту-анонсу на свою сторінку з коротким коментарем про те, які переваги співпраці з СК «Княжа Лайф VIG» є визначальними для вас та з  хештегом #Kniazha_giveaway.


3) Залишити «+» у коментарі під цим постом.

Ми проведемо розіграш увечері 20.09.2019. Переможця визначимо з допомогою random.org.

 

Нехай щастить!

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

01_GAway.PNG
bottom of page