top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Четвертий вебінар циклу «Базовий курс фінансового консультанта «Майстер страхування життя 2017» від «Княжа Лайф VIG» відбудеться 19 квітня 2017 року!

Шановні партнери!


Ми раді повідомити, що 19 квітня 2017 року відбудеться черговий вебінар циклу «Базовий курс фінансового консультанта «Майстер страхування життя 2017».
Четвертий вебінар буде присвячено огляду програми страхування життя «Легкий старт».  Спікером вебінару виступить директор департаменту продажів СК «Княжа Лайф VIG» Гриньков Олександр Миколайович.
Під час вебінару будуть детально розглянуті параметри та умови програми страхування «Легкий старт», її особливості, а також уточнено конкурентні переваги, які вона забезпечує для кінцевих споживачів.
Зауважимо, що програма страхування життя «Легкий старт» розрахована насамперед на клієнтів, які мають велике бажання захистити своє життя. Завдяки унікальній програмі «Легкий старт» вони зможуть швидко та легко застрахуватися та отримати розстрочку на платіж першого року страхування за рахунок банка-партнера на безвідсотковій основі!
Четвертий вебінар циклу «Базовий курс фінансового консультанта «Майстер страхування життя 2017» відбудеться 19 квітня 2017 року о 18:00.

Нагадуємо, що сторінка вебінарів знаходиться за посиланням: http://webinar.kniazha-life.com.ua
 
Для реєстрації участі у вебінарі Вам необхідно:
1. Перейти за посиланням для входу на вебінар;
2. У полі «Ім'я та прізвище» ввести прізвище та назву партнера, якого Ви представляєте (Приклад: прізвище менеджера - НАЗВА ПАРТНЕРА). Якщо дана вимога не буде виконана, після попередження, адміністратор може видалити учасника без можливості його подальшої участі у вебінарі.
 
Звертаємо Вашу увагу, що кожен учасник після прослуховування циклу вебінарів матиме можливість пройти атестацію та отримати посвідчення фінансового консультанта!

 

З «Легким стартом» від СК «Княжа Лайф VIG» життя дійсно стає легким! Прийміть участь у вебінарі та відкрийте нові унікальні можливості розвитку Вашого страхового бізнесу!

bottom of page