top of page

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Проект «Сross-Selling VIG Ukraine» охоплює нові горизонти!


«Сross-Selling VIG Ukraine» - інноваційний проект СК «Княжа Лайф VIG» по просуванню продуктів зі страхування життя, розширює географію своєї присутності та коло прихильників, до якого минулого тижня долучились м. Тернопіль та м. Чернігів.

     

5-6 червня проект «Сross-Selling VIG Ukraine» приймав Тернопіль, а 8 червня - Чернігів, де навчальний семінар для партнерів по групі VIG в Україні –  продавців Чернігівської обласної дирекції CК «Княжа VIG», відбувся вперше.

Актуальні затребувані програми страхування життя, значна мотивація слухачів та високий професіоналізм модераторів проекту: директора департаменту продажів СК «Княжа Лайф VIG» Олександра Гринькова та менеджера з навчання та розвитку персоналу СК «Княжа Лайф VIG» Світлани Семенюк  сприяють його популярності серед наших партнерів, яких з кожним новим семінаром стає все більше. 

Адже надійний фінансовий захист у складних життєвих ситуаціях, який забезпечують сучасні страхові продукти СК «Княжа Лайф VIG», сьогодні потрібен кожному українцю. 

Отже, природньо, що завдяки цьому проекту коло наших послідовників та активних партнерів розширюється як кількісно, так і якісно, забезпечуючи потужне підгрунтя для нових перемог. 

bottom of page