top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Vienna Insurance Group – новий лідер страхового ринку Болгарії!

 
Vienna Insurance Group* (VIG) - головний акціонер СК «Княжа Лайф» та провідний страховик Центральної та Східної Європи, набирає обертів у Болгарії.    

Згідно з поточними даними місцевого фінансового контролю, дві дочірні компанії VIG Group, Bulstrad і Bulstrad Life, стали лідерами страхового ринку Болгарії. Сукупна частка ринку VIG у Болгарії наразі дорівнює 14,5%, і в першій половині 2017 року загальний обсяг підписаних премій склав близько 84 млн. євро.
Компанія Bulstrad, яка спеціалізується на страхуванні майна та страхуванні від нещасних випадків, зібрала близько 58 млн. євро премій у першій половині 2017 року і має частку 12,7% на ринку ризикового страхування.
У сегменті страхування життя загальний обсяг підписаних премій компанією Bulstrad Life склав 26 млн. євро за перші шість місяців поточного року. Частка Bulstrad Life на ринку страхування життя, що складає 21,5%, забезпечує їй 1 місце в Болгарії.
«VIG відмінно працює у Болгарії. Її лідируючі позиції, насамперед, пов'язані з успішною діяльністю в моторному та медичному страхуванні.  Просування сегменту медичного страхування є частиною нашої управлінської програми «Порядок денний 2020». Ми вже достатньо добре просунулись до цієї стратегічної мети у Болгарії, що також видно з наших цифр», - зазначив Пітер Хофінгер, член Правління VIG, відповідальний за Болгарію.
Bulstrad Life також є лідером у сегменті медичного страхування, де за перше півріччя 2017 року вдалося зібрати близько 8,5 млн. євро страхових премій. Це відповідає 27% загального ринку медичного страхування у Болгарії. VIG також є головним акціонером найбільшого болгарського пенсійного фонду, PAC Doverie, що налічує понад 1,2 млн. членів. Її частка на ринку становить 26,6%, що також забезпечує VIG позицію лідера.
З повним текстом прес-релізу можна ознайомитися за наступним посиланням: 
http://www.vig.com/fileadmin/web/Public_Relations/News/Presseaussendungen/2017/18_VIG_in_Bulgaria_en.pdf

____________________________________________________________________________________

*Vienna Insurance Group (VIG) - провідна страхова група Австрії, а також Центральної та Східної Європи, яка успішно працює на українському страховому ринку з 2004 року. 50 компаній у 25 країнах світу, що зараз входять до складу VIG, створюють Групу з давньою історією, міцними брендами і тісними відносинами з клієнтами. Успіх VIG базується на більш ніж 190-річному досвіді в страховому бізнесі. Нараховуючи близько 25 000 співробітників, Vienna Insurance Group є безумовним лідером на ключових ринках та однією з найкращих компаній за провідним індексом ATX на Віденській фондовій біржі.  В Україні Vienna Insurance Group представлена 4 страховими компаніями: «Княжа Лайф VIG», «Княжа VIG», «Українська страхова група», «Глобус».

bottom of page