top of page

Страхові виплати СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп» за перший квартал 2020 року 

 

У першому кварталі 2020 року СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп» здійснила 80 виплат своїм страхувальникам на загальну суму понад 3,2 млн. грн.

За звітний період наша компанія здійснила 54 виплати за накопичувальними договорами страхування, термін дії за якими добіг кінця (ризик «дожиття») на загальну суму 2 601 644 грн.
Ця сума є майже удвічі більшою у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року і свідчить про те, що страхування життя є справді дієвим інструментом для накопичень.

 

За результатами першого кварталу 2020 року дожиття застрахованої особи до події, визначеної договором або до закінчення дії договору, продовжує утримувати  лідерство в структурі виплат нашої компанії. Це показник зрілості страхової компанії – адже договори страхування життя
є довготерміновими і виплати за ними свідчать про багаторічну та стабільну роботу компанії
на ринку. 

 

Програми зі страхування життя СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп» пропонують не лише надійний механізм накопичення коштів. Вони покликані захистити фінансове становище клієнта та його сім’ї в разі настання непередбачуваних подій.

 

Так, за ризиком «летальний випадок» у першому кварталі 2020 року СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп» здійснила 7 виплат на загальну суму 568 781 грн. За іншими ризиками (критичні захворювання, госпіталізація, травмування, інвалідність тощо) компанія здійснила 19 страхових виплат на суму 107 789 грн.

 

СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп» продовжує виконувати свої зобов’язання перед клієнтами у повному обсязі та чітко дотримуватись законодавчо визначених термінів проведення процедур, пов’язаних із страховими виплатами. Колектив нашої компанії відповідально і безперебійно працює в умовах офіційно застосованих превентивних заходів у Києві та Україні, щоб допомагати клієнтам у вирішенні фінансових питань, пов'язаних із накопиченням коштів, та надавати їм фінансовий захист щодня.

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

bottom of page