top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Інвестиційний дохід СК «Княжа Лайф VIG» за 2016 рік!

СК «Княжа Лайф VIG» оприлюднила показники інвестиційного доходу за 2016 рік.
Ми раді повідомити, що завдяки успішній реалізації ефективної інвестиційної політики СК «Княжа Лайф VIG» щодо управління активами за вказаний період нам вдалося забезпечити клієнтам загальний інвестиційний дохід на рівні 14,22% річних – для договорів страхування у гривні; 4,34% річних – для договорів страхування у доларах США та 3,78%  річних – для договорів страхування у євро.
Досягнення такого високого рівня інвестиційного доходу стало можливим завдяки неухильному дотриманню обраної інвестиційної політики компанії, яка базується на найкращих європейських практиках управління активами, що їх запроваджує наш головний акціонер - Vienna Insurance Group (Австрія).
"Відчуваючи відповідальність за фінансове благополуччя своїх клієнтів, ми, завдяки ефективній та надійній стратегії, що базується на консервативному підході до управління інвестиціями, робимо усе можливе, щоб не лише отримати максимальний прибуток, а, що більш важливо, мінімізувати ризики. Саме у мистецтві поєднання цих двох аспектів і полягає головний секрет успіху СК «Княжа Лайф VIG». Успіху, що грунтується на досвіді, традиціях та найкращих європейських стандартах щодо управління активами», - зазначила Перший заступник Голови Правління СК «Княжа Лайф VIG» Ірина Бордюг, коментуючи одержані результати. 
Зазначимо, що кожен клієнт СК «Княжа Лайф VIG» про рівень інвестиційного доходу та розмір нарахованих бонусів буде оповіщений особисто персональним листом.
 

bottom of page