top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

VIG впроваджує інноваційний проект з дигіталізації!

Страхова група Vienna Insurance Group зосереджує увагу на Польщі як центрі інновацій та запускає глобальний проект дигіталізації Genesis, який в перспективі має охопити всі компанії групи в Центральній та Східній Європі! 

Польська страхова компанія Compensa, що входить до складу VIG*, започаткувала наймасштабніший проект з дигіталізації, що буде впроваджено в рамках Групи. Загальна сума інвестицій в даний проект становить близько 25 мільйонів євро, частку з яких внесе безпосередньо VIG. Метою проекту є впровадження отриманих результатів для покращення роботи інших компаній Групи.
Genesis містить повний спектр інноваційних завдань, пов'язаних з дигіталізацією, та передбачає розробку конкретних заходів для їх впровадження. Ці завдання включають автоматизацію процесу із застосуванням штучного інтелекту та робототехніки; обробку страхових заяв та пряме укладення договорів за допомогою автоматизованих програмних додатків; інтеграцію страхування в цифрове життя клієнтів (наприклад, Інтернет речей); і використання технології блокчейн.
VIG прагне застосовувати знання, отримані завдяки широкому впровадженню проекту цифрової трансформації, для інших компаній Групи. "Польща є найбільшим ринком у країнах ЦСЄ, та третьою країною за розміром страхових премій після Австрії та Чехії. Ми збираємось використати досвід висококваліфікованих працівників у наших польських компаніях для створення інноваційного центру для Групи. Це дозволить іншим компаніям Групи скористатися прикладами найкращої практики»,- зазначила Елізабет Штадлер, генеральний директор Vienna Insurance Group, коментуючи необхідність впровадження проекту Genesis.
Зосередження уваги VIG на Польщі є не лише відображенням сильного ринкового потенціалу країни та мети VIG досягнути частку ринку, що становитиме щонайменше десять відсотків у середньостроковій перспективі. "Існує сильна конкуренція на польському страховому ринку та значний інтерес до перспективних ідей. Наші місцеві компанії можуть розглядатися як законодавці моди в рамках Групи щодо впровадження інноваційних продуктів та послуг. Наприклад, в минулому році було запроваджено можливість здійснення найпростішого страхування автотранспорту протягом кількох хвилин через додаток або використання банкоматів. Ми очікуємо, що наші інвестиції в проект дигіталізації встановлять нові цільові орієнтири для Групи ", - заначив Франц Фукс, член правління Vienna Insurance Group, відповідальний за польський ринок.
Інновація та дигіталізація - це частина "Порядку денного 2020" - нової управлінської програми, яка покликана забезпечити здатність VIG відповідати на майбутні виклики. "За допомогою заходів, розроблених спільно з місцевими командами управлінців, пріоритетною метою цієї програми є підвищення ефективності витрат та збільшення прибутків. Тим самим ми можемо ще більше покращити фінансову потужність Групи. Наші польські колеги відіграли провідну роль у проектах, спрямованих на боротьбу з шахрайством та вдосконаленням обробки страхових заяв, які вже були втілені в "Порядку денному 2020". Проект Genesis виконує цю роль на наступному етапі», - додала Елізабет Штадлер.

____________________________________________________________________________________________

* Vienna Insurance Group (VIG) - провідна страхова група Австрії, а також Центральної та Східної Європи, яка успішно працює на українському страховому ринку з 2004 року. 50 компаній у 25 країнах світу, що зараз входять до складу VIG,  створюють Групу з давньою історією, міцними брендами і тісними відносинами 

bottom of page