Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

VIG впроваджує інноваційний проект з дигіталізації!

Страхова група Vienna Insurance Group зосереджує увагу на Польщі як центрі інновацій та запускає глобальний проект дигіталізації Genesis, який в перспективі має охопити всі компанії групи в Центральній та Східній Європі! 

Польська страхова компанія Compensa, що входить до складу VIG*, започаткувала наймасштабніший проект з дигіталізації, що буде впроваджено в рамках Групи. Загальна сума інвестицій в даний проект становить близько 25 мільйонів євро, частку з яких внесе безпосередньо VIG. Метою проекту є впровадження отриманих результатів для покращення роботи інших компаній Групи.
Genesis містить повний спектр інноваційних завдань, пов'язаних з дигіталізацією, та передбачає розробку конкретних заходів для їх впровадження. Ці завдання включають автоматизацію процесу із застосуванням штучного інтелекту та робототехніки; обробку страхових заяв та пряме укладення договорів за допомогою автоматизованих програмних додатків; інтеграцію страхування в цифрове життя клієнтів (наприклад, Інтернет речей); і використання технології блокчейн.
VIG прагне застосовувати знання, отримані завдяки широкому впровадженню проекту цифрової трансформації, для інших компаній Групи. "Польща є найбільшим ринком у країнах ЦСЄ, та третьою країною за розміром страхових премій після Австрії та Чехії. Ми збираємось використати досвід висококваліфікованих працівників у наших польських компаніях для створення інноваційного центру для Групи. Це дозволить іншим компаніям Групи скористатися прикладами найкращої практики»,- зазначила Елізабет Штадлер, генеральний директор Vienna Insurance Group, коментуючи необхідність впровадження проекту Genesis.
Зосередження уваги VIG на Польщі є не лише відображенням сильного ринкового потенціалу країни та мети VIG досягнути частку ринку, що становитиме щонайменше десять відсотків у середньостроковій перспективі. "Існує сильна конкуренція на польському страховому ринку та значний інтерес до перспективних ідей. Наші місцеві компанії можуть розглядатися як законодавці моди в рамках Групи щодо впровадження інноваційних продуктів та послуг. Наприклад, в минулому році було запроваджено можливість здійснення найпростішого страхування автотранспорту протягом кількох хвилин через додаток або використання банкоматів. Ми очікуємо, що наші інвестиції в проект дигіталізації встановлять нові цільові орієнтири для Групи ", - заначив Франц Фукс, член правління Vienna Insurance Group, відповідальний за польський ринок.
Інновація та дигіталізація - це частина "Порядку денного 2020" - нової управлінської програми, яка покликана забезпечити здатність VIG відповідати на майбутні виклики. "За допомогою заходів, розроблених спільно з місцевими командами управлінців, пріоритетною метою цієї програми є підвищення ефективності витрат та збільшення прибутків. Тим самим ми можемо ще більше покращити фінансову потужність Групи. Наші польські колеги відіграли провідну роль у проектах, спрямованих на боротьбу з шахрайством та вдосконаленням обробки страхових заяв, які вже були втілені в "Порядку денному 2020". Проект Genesis виконує цю роль на наступному етапі», - додала Елізабет Штадлер.

____________________________________________________________________________________________

* Vienna Insurance Group (VIG) - провідна страхова група Австрії, а також Центральної та Східної Європи, яка успішно працює на українському страховому ринку з 2004 року. 50 компаній у 25 країнах світу, що зараз входять до складу VIG,  створюють Групу з давньою історією, міцними брендами і тісними відносинами 

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua