top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «Княжа Лайф VIG» вітає з Днем захисника України!

 
Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних сил України, дорогі наші захисники! Від щирого серця вітаємо Вас з величним національним святом – Днем Захисника України!    

 

Це свято відважних і сильних духом людей, котрі віддають свої знання, силу, мужність та професіоналізм благородній місії захисту нашої держави.
 

Ви - справжні герої та гідні сини своєї рідної землі, міцна опора держави. Спокій наших домівок у Ваших надійних, сильних руках! Завдяки Вашій незламній силі волі та мужності, ми маємо віру і надію на близьке благополуччя та процвітання нашої країни.  Ви даруєте безпеку і спокій в кожній оселі, Ваша турбота  наближає нас до щасливого та мирного майбутнього.
 

Дякуємо Вам, що бережете Україну, її честь та волю. Віримо у Вашу силу, хоробрість та завзятість. Шануймо наших захисників, що нині створюють на полі бою нову історію для дітей та онуків України. Їхня слава навіки закарбується у душах нащадків і, наче Покрова Матері Божої, вкриє оновлену націю.
 

Бажаємо Вам миру та злагоди, здоров'я та благополуччя, добра, витримки та наснаги, незламної волі та мужності на успішні починання на користь України.
 

Нехай єднає нас незгасне світло віри й допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці. Родинного Вам щастя, сімейного затишку, козацького запалу та миру в усьому ‒ миру в сім’ях, миру в серцях, миру в нашій рідній Україні. І нехай завжди над нашими головами буде тільки ясне мирне небо!

bottom of page