Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «Княжа Лайф VIG» виплатила понад 1,7 млн. грн. за договором страхування життя
 

У четвертому кварталі 2018 року СК «Княжа Лайф VIG» здійснила виплату страхового відшкодування на суму понад 1,7 млн. грн., яка стала однією з найбільших за всю історію Компанії.

Страхування життя – дієва гарантія того, що у випадку непередбачуваних життєвих ситуацій Ви або ваші близькі не залишаться без засобів до існування. Саме страхування життя дозволяє відчути себе захищеним, впевненим у завтрашньому дні, оскільки у важких ситуаціях Ваш страховик завжди готовий підставити надійне плече, на яке Ви зможете спертися.

Зокрема, у грудні 2018 року СК «Княжа Лайф VIG»  здійснила виплату страхового відшкодування на суму 1,762 млн. грн. за ризиком «Смерть з будь-якої причини», яка стала однією з найбільших за всю історію компанії.

Ми щиро сподіваємось, що сплачена компенсація частково покриє рідним клієнта труднощі, пов'язані з втратою близької людини.

Завдяки консервативній політиці щодо забезпечення власної платоспроможності СК «Княжа Лайф VIG» стабільно виконує усі зобов’язання перед клієнтами. Це дозволяє Компанії протягом багатьох років залишатись однією з найбільш надійних страхових компаній України.

Надійність СК «Княжа Лайф VIG» підтверджена найвищим рейтингом фінансової стійкості на рівні  uaAA+, присвоєним Рейтинговим агентством «Standard Rating», який є незмінним з 2012 року.

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua