top of page

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «Княжа Лайф VIG» виплатила понад 1,7 млн. грн. за договором страхування життя
 

У четвертому кварталі 2018 року СК «Княжа Лайф VIG» здійснила виплату страхового відшкодування на суму понад 1,7 млн. грн., яка стала однією з найбільших за всю історію Компанії.

Страхування життя – дієва гарантія того, що у випадку непередбачуваних життєвих ситуацій Ви або ваші близькі не залишаться без засобів до існування. Саме страхування життя дозволяє відчути себе захищеним, впевненим у завтрашньому дні, оскільки у важких ситуаціях Ваш страховик завжди готовий підставити надійне плече, на яке Ви зможете спертися.

Зокрема, у грудні 2018 року СК «Княжа Лайф VIG»  здійснила виплату страхового відшкодування на суму 1,762 млн. грн. за ризиком «Смерть з будь-якої причини», яка стала однією з найбільших за всю історію компанії.

Ми щиро сподіваємось, що сплачена компенсація частково покриє рідним клієнта труднощі, пов'язані з втратою близької людини.

Завдяки консервативній політиці щодо забезпечення власної платоспроможності СК «Княжа Лайф VIG» стабільно виконує усі зобов’язання перед клієнтами. Це дозволяє Компанії протягом багатьох років залишатись однією з найбільш надійних страхових компаній України.

Надійність СК «Княжа Лайф VIG» підтверджена найвищим рейтингом фінансової стійкості на рівні  uaAA+, присвоєним Рейтинговим агентством «Standard Rating», який є незмінним з 2012 року.

i350-1 копия.jpg
bottom of page