Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «Княжа Лайф VIG» запрошує у забезпечене майбутнє!

Шановні клієнти та партнери!
 

Презентуємо нове відео на каналі Княжа Лайф TV. В нашому оновленому  корпоративному мультфільмі на життєвих прикладах розглядається, як за допомогою страхування життя забезпечити собі надійний захист та фінансову стабільність.

 

Оновлений мультфільм в простій та доступній формі розповідає, як за допомогою договору страхування життя, відкладаючи усього лише 10 гривень на день, закласти надійну фінансову основу для впевненого майбутнього. 
Нове відео – яскрава та наочна ілюстрація, яка допомагає прийняти вірне та своєчасне рішення, оскільки саме страхування життя є найефективнішім та надійним інструментом створення фінансової стабільності та захищеного майбутнього власника полісу та його близьких, що набуває особливої актуальності у зв’язку з внесенням змін до пенсійної реформи в Україні.
СК «Княжа Лайф VIG» пропонує близько десяти програм страхування життя, розрахованих на клієнтів з різним рівнем доходів, які дозволяють не лише ефективно убезпечити життя, а й сформувати надійне доповнення до державного пенсійного забезпечення. Детальніше дивіться у нашому новому відео. Запрошуємо до перегляду!

Сплатити онлайн
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© 1999 - 2021  ПрАТ СК "КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
Використання матеріалів сайту можливе
тільки за умови посилання на сайт страхової компанії 
“КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП”.

04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44 
Телефон: (044) 585-55-08 (багатоканальний)
Служба підтримки клієнтів, партнерів: 0 800 508 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
E-mail: info@kniazha-life.com.ua