top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

СК «Княжа Лайф VIG» запрошує у забезпечене майбутнє!

Шановні клієнти та партнери!
 

Презентуємо нове відео на каналі Княжа Лайф TV. В нашому оновленому  корпоративному мультфільмі на життєвих прикладах розглядається, як за допомогою страхування життя забезпечити собі надійний захист та фінансову стабільність.

 

Оновлений мультфільм в простій та доступній формі розповідає, як за допомогою договору страхування життя, відкладаючи усього лише 10 гривень на день, закласти надійну фінансову основу для впевненого майбутнього. 
Нове відео – яскрава та наочна ілюстрація, яка допомагає прийняти вірне та своєчасне рішення, оскільки саме страхування життя є найефективнішім та надійним інструментом створення фінансової стабільності та захищеного майбутнього власника полісу та його близьких, що набуває особливої актуальності у зв’язку з внесенням змін до пенсійної реформи в Україні.
СК «Княжа Лайф VIG» пропонує близько десяти програм страхування життя, розрахованих на клієнтів з різним рівнем доходів, які дозволяють не лише ефективно убезпечити життя, а й сформувати надійне доповнення до державного пенсійного забезпечення. Детальніше дивіться у нашому новому відео. Запрошуємо до перегляду!

bottom of page