top of page

Новини

Новини

НОВИНИ  КОМПАНІЇ

Рейтинг фінансової стійкості СК «Княжа Лайф VIG» на висоті!

10 серпня 2017 року Рейтингове агентство "Стандарт-Рейтинг" підтвердило рейтинг фінансової стійкості/кредитний рейтинг Приватному акціонерному товариству СК «Княжа Лайф VIG» на рівні uaAA+.  

Це вже друге подібне підтвердження високих показників діяльності компанії у 2017 році. Рішення про оновлення рейтингу на такому високому рівні було зумовлено результатами роботи СК «Княжа Лайф VIG» за 6 місяців 2017 року, що забезпечують високу фінансову стабільність та прибутковість.
Зокрема, компанія отримала чистий прибуток у розмірі 1,897 млн. грн., а показник рентабельності її власного капіталу склав 3,79%.
Інші основні показники СК «Княжа Лайф VIG» за вказаний період також продемонстрували позитивну динаміку:
• Активи зросли на 3,59% до 338,974 млн. грн.;
• Власний капітал збільшився на 3,97% до 49,989 млн. грн.;
• Високоліквідні активи (грошові кошти) знизилися на 18,51% до 213,353 млн. грн. за рахунок інвестування у безризикові державні облігації, випущені Міністерством Фінансів України, з метою підвищення інвестиційного доходу клієнтам компанії.
Як зазначають експерти РА "Стандарт-Рейтинг", підтвердити у черговий раз високий рейтинг фінансової стабільності СК «Княжа Лайф VIG» дозволила низка позитивних факторів:
• Високий рівень ліквідності (73,83%);
• Зростання рівня страхових виплат та компенсацій (приріст 66,18% порівняно з першим півріччям 2016 р.) ;
• Зовнішня підтримка з боку головного акціонера Vienna Insurance Group, яка є однією з компаній-лідерів на ринку страхування у Європі.
З детальним звітом РА "Стандарт-Рейтинг" можна ознайомитись за наступним посиланням.

bottom of page